Sestřely

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Terror•Priest, 10/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mám hodně chutí si tu ulevy a všem vám vynadat ale to by nepomohl. zato že jsou takove lagy že letím vedle hrače a nemužu ho střílet už mš dnes okradlo o 40 sestřelu a spousty munice ... dělejte stím něco to že si BP přepisuje nějaky stary kod mě nezajimá .. je to hruza dřív na SB skočilo 100 hraču a pohoda někdy se tou kouslo ted jdeme ve 20 a lagy že nevíme co kliknou ..
     
  2. Logan

    Logan User

  3. Zafod

    Zafod User

    Terror•Priest doporučuji vypnout DO a skočit na Farmeramu, tam tě žádný lag nepřekvapí a nebudeš mít potřebu nadávat.

    Opravdu občas nechápu, jak dokáže vůbec nějaký uživatel s takovou přijít na fórum (název, kultivovanost projevu...). Dále velice obdivuji moderátory, že takovéto téma nechají otevřené a v klidu odpoví. Stále na jejich hlavu slyším kritiku a ejhle, ti uzurpátoři až tak zlí nejsou...

    Btw: mě taky nezajímá co jsi zde vlastně chtěl říci.
     
  4. Logan

    Logan User

    Zafod no kludne sa cuduj, ale taketo spravanie ma na fore nerozhadze. Uz som si akosi na nieco take zvykol. Nie je to prvy ani posledny krat, ked sem niekto pride info nedoda ziadne, no je plny rozhorcenia ako hra nejde podla jeho predstav. Ale aj ja som bol "len" hrac ktory sa obcas potreboval vyventilovat a forum bolo to prave :)

    Autor sa neozval a temu uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.