Seznam klanů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †«$ĈĦ€J№»†, 4/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Já vás zdravím ,je to už více jak rok co jsem nahlašoval problém ve hře a to ,že se nezobrazuje seznam klanu ve vyhledávání klanu .Vyskočí jen tabulka kde jsou jen zobrazeny skupiny podle písmen ,ale při kliknuti se nic neděje.
    Mohl by prosím se někdo k tomu vyjádřit proč tomu tak stále je ?
    ------
    Napsat tady nějakou vulgaritu nebo o těch podvodných šmejdech je odezva a akce okamžitá ,ale koukám že na dotaz starý přes rok je času dost ....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/3/18
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  2. Arya

    Arya User

    †«$ĈĦ€J№»†, Ahoj, zjišťování informací, občas trvá déle. Ale myslím, že jeden den není zase taková doba. Takže příště si tyto poznámky odpusť.
    Tento problém je už dlouhou dobu nahlášený. Ale zřejmě je to nepodstatná chyba, která je až na konci seznamu chyb. Tak na opravu budeme muset počkat.

    Je ještě něco na co by ses chtěl ohledně tohoto zeptat?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ne ale jeden rok mi příjde dost dlouhá doba nemyslíš ? Jeden den nic není to máš pravdu ,ale jak jsem psal napsat o botkách je reakce okamžitá ..dík za odpověd .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 6/3/18
    Imperátor[CZ1] a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Arya

    Arya User

    Ano, rok je dlouhá doba, ale vzhledem k tomu, že se nejedná o závažnou chybu, tak bych v tom zase takový problém neviděla. Ale chápu, že je to nepříjemnost.
    Botky a celkově podvodníci to je věčné téma, o tom není potřeba nic zjišťovat, takže reakce může být okamžitá. A vulgarity, no to by vám „odměna" přiletěla během pár sekund. Doporučuji to nezkoušet :D

    Hlášené chyby, to je trošku něco jiného, takže občas je potřeba na odpověď počkat ;)

    Považuji za zodpovězeno a zamykám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.