Seznam úkolů končí u 21. levelu ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mamina71, 8/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mamina71

    Mamina71 User

  2. PaiMei

    PaiMei User

    Ne, nejsou a je to škoda. Vlastně jediný důvod, který se tu omílá je: "a ty máš všechny úkoly hotové?".
    No, všechny ne, vlastně hlavně ty, které lze udělat s pevnými nervy tak za 5 let.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  3. jisap123

    jisap123 User

  4. Mamina71

    Mamina71 User

    Ahoj PaiMei, díky za odpověď. Myslíš tím třeba ten úkol Miner Madness ? Ten se jeví jako obzvláště "výživný". Např. sundat těch 150 citadelek či spearheadek, když na mapě s nimi lítá jen málokdo...
    Ještě k úkolům - připadá mně tam jistá nevyváženost, kdy třeba úkoly pro 20. lvl. jsou náročnější a určitě časové o dost delší, než některé úkoly pro 21. lvl.
    Skvělé úkoly jsou ty pro 19. lvl - dávaly vysoké BZ za relativně málo práce (pokud to porovnám s možnými BZ versus náročnost úkolů pro 20 lvl.)

    Dodatečný dík pro jisap123 - za ten odkaz. Tam je toho k úkolům také dost psáno (já jsem na ten odkaz sám nenarazil, je už staršího data).
     
    Naposledy upraveno: 8/5/16
    PaiMei tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Mamina71 Dalej nove ulohy nie su, zoznam je kompletny.

    DO ale prinasa novinky a urcite sa casom dockame aj dalsich uloh, uvidime.
     
  6. Mamina71

    Mamina71 User

    Orome - díky za odpověď, už je mi to jasné. Možno uzavřít.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Mamina71 Priemerny lvl hracov sa zvysuje a tak ako sa pridavali ulohy pe 21 lvl, casom sa snad pridaju aj ulohy pre vyssie lvly. To ale ukaze len cas. ;)

    Povazujem za zodpovedane, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.