Seznam znaků viditelných na mapě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ❦Čοlεκ❧, 21/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Je téma užitečné?

  1. Ano

    87.7%
  2. Ne

    12.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj piloti,
    v tomto tématu jsou uvedeny doufám všechny znaky které jsou v herním nicku na mapě viditelné. Tento seznam jsem našel tak, že jsem se prohrabával cache, a pomocí programu jej dekompiloval. (neptejte se mne co to znamená, neumím to vysvětlit- prostě se v tom pak dá vyznat :D)

    Důkaz, že jsem si to z hlavy nevymyslel:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Přepis a další:

    latinka
    alfabeta, azbuka
    interpunkce, měna, mat. operátory
    čísla, indexy, zlomky
    diakritika
    znaky pro úpravu mezer, znaky písna Dingbat
    nezařazené


    ! " # $ % & ' ( ) * + , - . / 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 : ; < = > ? @ A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [ \ ] ^ _ ` a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z { | } ~ ¡ ¢ £ ¤ ¥ ¦ § ¨ © ª « ¬ ® ¯ ° ± ² ³ ´ µ ¶ · ¸ ¹ º » ¼ ½ ¾ ¿ À Á Â Ã Ä Å Æ Ç È É Ê Ë Ì Í Î Ï Ð Ñ Ò Ó Ô Õ Ö × Ø Ù Ú Û Ü Ý Þ ß à á â ã ä å æ ç è é ê ë ì í î ï ð ñ ò ó ô õ ö ÷ ø ù ú û ü ý þ ÿ Ā ā Ă ă Ą ą Ć ć Ĉ Ċ ċ Č č Ď ď Đ đ Ē ē Ĕ ĕ Ė ė Ę ę Ě ě Ĝ ĝ Ğ ğ Ġ ġ Ģ ģ Ĥ Ħ ħ Ī ī ĭ Į į İ ı IJ ij Ķ ķ ĸ Ĺ ĺ Ļ ļ Ľ ľ Ŀ ŀ Ł ł Ń ń Ņ ņ Ň ň ʼn Ŋ ŋ Ō ō Ő ő Œ œ Ŕ ŕ Ŗ ŗ Ř ř Ś ś Ŝ ŝ Ş ş Š š Ţ ţ Ť ť Ŧ ŧ ũ Ū ū ŭ Ů ů Ű ű Ų ų Ŵ Ŷ ŷ Ÿ Ź ź Ż ż Ž ž ƒ Ǎ ǎ Ǔ ǔ Ǧ ǧ Ș ș ʼ ˆ ˇ ˉ ˘ ˙ ˚ ˛ ˜ ˝ ;΄ ΅ Ά · Έ Ή Ί Ό Ύ Ώ ΐ Α Β Γ Δ Ε Ζ Η Θ Ι Κ Λ Μ Ν Ξ Ο Π Ρ Σ Τ Υ Φ Χ Ψ Ω Ϊ Ϋ ά έ ή ί ΰ α β γ δ ε ζ η θ ι κ λ μ ν ξ ο π ρ ς σ τ υ φ χ ψ ω ϊ ϋ ό ύ ώ ϑ ϒ ϕ Ё Ђ Ѓ Є Ѕ І Ї Ј Љ Њ Ћ Ќ Ў Џ А Б В Г Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я а б в г д е ж з и й к л м н о п р с т у ф х ц ч ш щ ъ ы ь э ю я ё ђ ѓ є ѕ і ї ј љ њ ћ ќ ў џ Ґ ґ Ӏ        ‐ ‑ ‒ – — ― ‗ ‘ ’ ‚ “ ” „ † ‡ • … ‰ ′ ″ ‹ › ‼ ‾ ⁄ ⁰ ⁴ ⁵ ⁶ ⁷ ⁸ ⁹ ⁽ ⁾ ⁿ ₀ ₁ ₂ ₃ ₄ ₅ ₆ ₇ ₈ ₉ ₣ ₤ ₧ € ℁ ℅ ℓ № ™ ⅓ ⅔ ⅛ ⅜ ⅝ ⅞ ← ↑ → ↓ ↔ ↕ ↨ ∂ ∅ ∆ ∏ ∑ − ∕ ∘ ∙ √ ∞ ∟ ∩ ∪ ∫ ∮ ∶ ∼ ≃ ≈ ≠ ≡ ≤ ≥ ⋅ ⌂ ⌐ ⌙ ⌠ ⌡ ─ │ ┌ ┐ └ ┘ ├ ┤ ┬ ┴ ┼ ═ ║ ╒ ╓ ╔ ╕ ╖ ╗ ╘ ╙ ╚ ╛ ╜ ╝ ╞ ╟ ╠ ╡ ╢ ╣ ╤ ╥ ╦ ╧ ╨ ╩ ╪ ╫ ╬ ▀ ▄ █ ▌ ▐ ░ ▒ ▓ ■ □ ▪ ▫ ▬ ▮ ▯ ▲ △ ▴ ▵ ▸ ▹ ► ▼ ▾ ▿ ◂ ◃ ◄ ◊ ○ ● ◘ ◙ ◦ ★ ☺ ☻ ☼ ♀ ♁ ♂ ♠ ♣ ♥ ♦ ♪ ♫ ♬                                    ff fi fl ffi ffl


    Q: K čemu je tohle všechno dobré?
    A: Například pokud si budete chtít vytvořit nick ze "speciálních" znaků, nestane se vám, že z vašeho krásného nicku zbude na 48h kulový.

    PS: Vím, je to barevný jak My Little Pony, pokusím se s tím později něco udělat :D

    Připomínky, komentáře, apod. jsou vítány!
     
    Naposledy upraveno: 21/6/14
  2. [flav]

    [flav] User

    zacinam premislat nad niecim novim ked tak hladim na ten vyber pekne .3/4 trubka ti chiba dobri zavit a prietok
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Promiň, asi ti úplně nerozumím.. Co s těmi 3/4 atd.? Jinak díky ;)
     
  4. [flav]

    [flav] User

    som instalater cize som iba podotkol ze fajne paci sa mi to
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Jen malé upozornění: Některé znaky ovšem nevidí všichni. V některých prohlížečích se z nich stanou čtverečky.
     
    Naposledy upraveno: 24/6/14
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. vosinoha1

    vosinoha1 User

    tak je nepoužívejte máte abecedu nevim za co se schováváte kdyby to bylo na mě tak bych ty znaky zakázal
     
    Selendix tohle ocenil(a).
  7. Lebka nejde,škoda.
     
  8. jisap123

    jisap123 User

    Jen se zeptám... Neví někdo, jaká je klávesová zkratka pro mezeru ? (Kterou schroupne systém)
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    jisap123 klavesovou zkratku nevim, ale tento znak zrovna pouzivam ve jmene. Vlozil jsem jej do zavorky, staci si ho jen zkopirovat a vlozit: ( )
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    jisap123: Pokud myslíš tvrdou mezeru, zmáčkneš levé ALT a na numerické klávesnici napíšeš 0160
     
  11. Falus

    Falus User

    Zdravým chcem sa opýtať na tento znak ★ vždy keď si to dám do nick-u tak toje mala hviezda neviete ako a čo treba urobiť aby to bola normalna velka ?
     
  12. zkus zmenit prohlizec v kazdem se zobrazuje jinak text⭐ třeba tato hvezda v opere se mi zobrazuje velka a žlutá barevná v jinych jako malinká cernobílá
     
  13. -xghost-

    -xghost- User

    Naprostý souhlas. Ale tak co... Někdo chce aby to vypadalo hezky/dostatečně namachrovaně (hlavně děti). Stejně takticky je výhodnější obyč. nick. Někdo třeba díky tomu podcení, spíše než když uvidí něco ve stylu ◂◄╟╬╝Super★killer★best★of╚╬╢►▸
     
  14. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Nedavno jsem zacal pouzivat tenhle znak ( ☩ ), nevim jestli je v tvem seznamu. Videt myslím je.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  15. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Je to dobrej nápad ;).
     
  16. Jupiter33

    Jupiter33 User

    nevím jestli je tento nick povolený: ƗRØCKYƗ™
    já ho používám
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na nicku ƗRØCKYƗ™ vôbec nič špatného nevidím.

    Odvodené z anglického slova ROCK, čo znamená skala.
     
    Jupiter33 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  18. Pokud se nepletu, jde o maltézský kříž, a ten je OK.
    [​IMG]
    V Čechách by tě za to kriminálka nesebrala :D. Viděl jsem nějaké tabulky symbolů z proti extrémistického. Ale jak to mají Němci, zvlášť historicky, netuším.
     
    Naposledy upraveno: 11/1/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    Cruenta†Ultionem je hezke, ze jsi si s tim dal takovou praci :D Je jasny co je to za kriz... Ja mel za to, ze toto vlakno je o povolenych znacich co se zobrazeni ve hre tyka. Ne o nepovolenych co do nejake propagace :D
     
  20. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    [​IMG] Mozilla

    [​IMG] Opera

    Zajímalo by mě jak dokázal, aby v se mi v deníku zobrazil blesk žlutě o_O
    Jestli ho měl barevně i v nicku lodě jsem si nevšiml.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.