Návrhy Silvestrovská galaktická brána

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jupiter33, 31/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro?

Anketa uzavřena 1/7/24.
  1. ano

    31 hlasy(ů)
    50.8%
  2. ne

    22 hlasy(ů)
    36.1%
  3. Ano, ale lépe

    8 hlasy(ů)
    13.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Dnes je silvestra a tak mě napadl tento nápad- co na oslavu Silvestra? Galaktická brána!
    Zde je můj návrh:
    Jednalo by se o galaktickou bránu otevřenou jenom 31. prosince a 1. ledna.
    Hráči by v tyto dny na mapě 4-3 a 4-4 našli portál do této brány, takže každý může zkusit své štěstí- žádné díly k postavení brány.

    Hráč klikne na portál a oběví se menu- easy, medium a hard a hráč si vybere.
    Hráč po vstupu do galaktické brány se octne v labirintu- tím musí projít až nakonec mapy- ovšem budou na něj čekat spousta vetřelců jako třeba kristalion, devolarium, sibelonitové, strauneRové, lordakium atd... Vetřelci budou vždycky ve skupině čítající 10-45 jedinců a budou rozmístěny po mapě. Když se hráč dostane na konec mapy a zničí posledního vetřelce, přemístí se spátky na mapu kdy vlezl do portálu a kolem něj začnou střílet ohnostrojové rakety. Hráč který bránu dokončí dostane design Arctic a 20 000 uridia a titul
    Silvestrovský masakr- ovšem může se to měnit podle obtížnosti- viz. dole. Pokud ale hráč nedokončí mapu a porazí více jak 35 vetřelců tak dostane i když mapu nedokončil 5000 uridia a 20 ohňostrojovích raket.
    POZOR! Hráč který mapu udělal už ji nemůže dělat znovu. Hráč který mapu nedokončil má ještě 1 pokus.

    + hráči budou mít zábavu na silvestra a mislím že pro některé je odměna lákavá.
    + BP může tuto akci ještě s komerčnit
    - programování

    Zde je tabulka co bude hráče čekat se svojí obtížností:

    Easy:
    vetřelci: strauner, lordakia, boss strauner, samimon, boss saimon, devolarium, mordon
    bonusy: 2% bodů života navíc a 1,5% palebné síly navíc
    odměny za dokončení brány: 10 000 uridia a titul
    Silvestrovský mecenáš

    Medium:
    vetřelci: boss devolarium, sibelon, boss sibelon, strauneR, inceptor, sibelonit, lordakium
    Bonusy: 5% bodů života navíc a 5% méně rychlosti
    odměny za dokončení brány: 15 000 uridia, design arctic pro P.E.T. a titul:

    Silvestr je můj živel!

    Hard:
    vetřelci: kristalin, kristalion, protegit, cubikon, uber lordakium, uber kristalin, uber kristalion.
    Bonusy: 10% palebné síly navíc a o 20% slabší pancíř.
    odměny za dokončení brány: 20 000 uridia, design arctic a titul
    Silvestrovský masakr.


     
    Naposledy upraveno: 3/1/17
  2. Zní to celkem dobře, ale nevím. Pokud si to tu dal hlavně kvůli tomu, že momentálně končí rok a myslíš si, že to ještě dneska někdo schválí a narve to do hry tak asi těžko. Skoro každý se už připravuje na oslavu silvestra, někteří možná už slaví a v BP určitě skoro nikdo není. Za mě nejspíš ne, radši bych uvítal opravu všech problémů jako jsou třeba nefunkční PvP mise a až pak se věnoval nějakým dalším novinkám, než aby tu bylo X problémů a další nová akce co přinese ještě další bugy atd.
     
  3. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ne, tak jsem to nemyslel, je to na další roky ne na tenhle:). Ano, ale bp ty bugy ne a ne odstranit;)
     
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Nevymýšlejte furt nesmysli a nechte je at první opraví vše ostatní co je potřeba a nejde už kdoví jak dlouho :D.
     
  5. rád bych se přidal k hlasování... ale mě osobně tam chybí možnost "Je mi to jedno ;)" ale jinak samozřejmě s propracováním si myslím, že by to mohlo... akorát mi přijde, že je to trošililinečku moc přeplácaný (DO)
     
  6. Bond*Star

    Bond*Star User

    Mohlo by tam byť aj easy aby mali šancu prejsť do aj slabší hráči, čo nemajú full havoc atd...
     
  7. no pro vsechny co tu pisou at opravi radeji nejprve problemy ve hre Snad si nemyslite ze by toto dali jako prvni do seznamu nez opravit hru Napad je to dobreej dost dobrej ale chtelo by to na nem zapracovat brana na ukoncení roku je fakt dobrej napad dal bych asi takto vzal bych nejtessi vlnu z kazde brany a udelal bych z toho silvestrovskou branu samozrejme ji udelat i pro nase novacky a mensi lodicky tak za me ano;)
     
  8. smoki170

    smoki170 User

    Dobrej nápad bylo by to hezké ale musí se na tom zapracovat na detailech potom by to bylo hezké ale kdo bude hrát na silvestra darko kdyz vsichni odpalujou rakejtle a všechno možný ale jo dobrej nápad jenom na něm zapracovat a bude v poho
     
  9. Hlasuji NE a to hlavně proto,že silvestra by měli lidé slavit v kruhu svích přátel s dobrou náladou a nikoliv přilepený na kompu.Za další pokud by to BP jak píšeš s komerčnilo myšelno asi bylo Zkomerčnilo vedlo by to pouze k jedinému všichni by opět remcali jak ty platící to mají všechno jednoduchý a jak se chudáčci flaxíci nadřou a nakonec z toho mají strašně málo a ty s těma velkýma levlama maj hodně,posledním důvodem pro NE je pak už tak značné zvíhodnění začínajících hráčů a dostatek zajímavích akcí po celí rok,že další brána bez hnutí prstem a další snadný výdělek už by byl dle mého názoru až přílišný luxus.
    Další co spatřuji za asi chybu je v bonusech uvedeno u easy (HP+ a DMG+) kdeždo u dalších dvou verzí Je něco bonus a něco spíše postih a když už by to tak mělo být tak u všech 3 verzí spravedlivě.A poslední připomínka pokud už by BP zauvažovalo nad tím něco takového stvořit myslím,že by programovali pouze jednu universální verzi pro všechny skrz spektrum hráčů od lvl 1 po lvl 1000 protože ono něco takového naprogramovat odskoušet a následně implementovat do již běžícího programu (hry) není taková sranda jak se zjevně autorovy návrhu zdá.
     
    Jupiter33 a Sandy_Rivers tohle ocenili.
  10. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Já ten návrh dal pro lidi kteří u toho jsou na silvestra- já taky jsem na Silvestra v kruhu svých přátel.
    Ano programování je náročnější ale BP si to může ještě poupravit
    a ještě poznámka- já taky nejsem nejsilnější jsem taky flaxáč ale jen částečně;) mám slabýho goliatha( 12 lf-3, P.E.T lvl 1, 4 iris zbytek flax)
     
  11. Kostlivec ze skříně ale ještě to vytáhnu jen tak pro vysvětlení proč toto nemůže projít. V době 31.12. , pokud se nepletu , určitě pojede zimní event , jako snad vždy. myslím že od 22. nebo 23. začíná na BP vánoční / zimní "hibernace" téměř celého týmu . Nikdo tam nepoletí 31. ráno , aby ti pustil ještě kdovíjaký kody na stránce , aby se ti spustila brána , nedejbože pokud by nešla , opět by bylo plno ohně na střeše. ještě jsem totiž nepostřehl , že by během konce akce naskočila nová( v tomto případě miniakce). Zvlášť ne v období , kdy mají i BP nárok na svůj klid , bytí s rodinou a přáteli a nemyslet na nějakou hru v práci....
     
  12. jha bych ji bral dobrej napad nejtezsi vlna kazde brany to by byl mazec
     
    Naposledy upraveno: 8/2/17
  13. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ja vim, ta brana by byla už připravená a jen by ji stačilo spustit, ano ale najdou se i lidé kteří hrají pořád, a na ně je to zaměřené
     
  14. Tím pádem nesmějí být takoví hamouni a vystačit si s tím , co hra nabízí , každý den nemůže být posvícení. Zvlášť ne při každé příležitosti , to už by hra frčela imrvére na akcích
     
  15. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ano, ale já neřikám pořád, jak jsem říkal, bylo by to na 2 dny v roce
     
  16. No tak by šla akce za akcí co je na to špatně.Vlastně to už je a je to fajn. prostě je to dobrej nápad.udělat takovou branu.rozstřílet starej rok a i začít novej bomba;)
     
  17. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Y*o*D*i*A*k* přesně to si taky myslím, je fajn se rozloučit se starým rokem
     
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Také souhlasím. ;)
     
  20. Koukam ze je to tu furt asi je o to fakt zajem žeby to proslo by bylo fakt dobre ale museji dat tu hru zas poradne do kupi neda se moc hrat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.