Sinchronizace LOGu ?!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 28/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Warden

    Warden User

    Sentiero: Ideálni. :) Díky. Mně to nešlo navodit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Myslim, ze nejde ani tak o notebooky, pokud tedy hrajete ve 3d, ve 2d, kdyz ma nekdo velke rozliseni, tak mu log mozna ani nevadi.

    3D - 1600x900

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Bug vznikol vtedy, keď aj montáž (doba kedy každy išiel po surgeone)
     
  4. Selendix

    Selendix User

  5. Korben

    Korben User

    Večer som lietal a skúšal som to. Log sa mi objavoval okamžite. Bolo to na CZ1. Zhruba pred týždňom mi robilo to iste, no teraz som to nezaznamenal. Večer to skúsim aj na iných serveroch.
     
    Warden a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zvláštní. Zkoušel jsi udělat více akcí, co se vypisují v logu, najednou? Do bufferu se to dostane až tehdy, když se stane víc jak 4 akce (tolik je výpis logu) za asi 5 vteřin (po tak dlouhé době se aktualizuje a objeví další zpráva). Tedy nejvíc je to znát u sbírání boxů. Střílení NPC tak rychle nejde a u kaminy se odměny sčítají, tedy jsou vidět v jednom, max dvou "log zprávách".
    Pak ještě se může nacpat buffer logu tím, že například se snažíš útpočit na hráče co je fleko, případně v ZN, kdy ti to při každém pokusu vyhdí novou log hlášku, kterých si můžeš naspamovat třeba 100 za pár sekund, ale zobrazují se ti pak dvě minuty postupně.
    Zkus to zkusit třeba s tímhle a uvidíš. :)
     
    -baghira2- a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  7. Korben

    Korben User

    Zbieral som boxy sa súčasne aj zostreľoval NPC, dosiahol som max 2 položky v logu. NPC som dával na jednu ranu a bez problémov to pekne vypisovalo.
    Uvidím znova večer.
     
    -baghira2- a PaRazZziTeK tohle ocenili.
  8. jan42

    jan42 User

    Sem rád že o tom někdo napsal protože mě už to pěknou dobu štve... proste ja užtak 5 minut nic nedělam a mě tam ještě skace log s tím že sem zabil tohle a tamto a že mimo dosah a boj pokračuje.. už mě to štve dlouho ! nejhorší je to v bráně. Sice mam větší monitor ale rozlišení pouze 1366x768 jako mají notebooky takže věci jako mise nebo PET mě zasahují celkem dost do hry , ano vypnu si to ale složka mise se při loginu sama otevírá takže to musím pořad zavírat... ale s tím opožděním hlášením co sem kdy dostal mě se*e :D mam to fakt pul hodiny po tom co sem do zabil a už davno delam něco jiného, ale odpočet v bráně je taky otřesný.... je tam 11 a už se spawnujou ;) už s tím něco udělejte... na Pirátech když se skupinou používám kamikadze tak to fakt objevuje dlouho

    ------------------------------------------------

    jo a když sbírm cargoboxi po použité kamině a seberu jich tak 15 při zaplém automatickým zušlechťováním tak to ukazuje pull roku ... nejdriv se tam ukazuje tech x odměn za npc který zabila kamina a pak dalších 10 let to že sem sebral cagro no a když potom seberu bednu tak si muzu čekat dost dlouho než se dozvím co sem dostal ;) jako ´pamatuju jak to bylo dřív že sem na crazzy cubikonech použil kamikadze tak to hodilo odměnu dohromady ale ted to tech xxxx protegitů zapisuje po jednom

    ------------------------------------------------------

    Já to mám bohužel horší než je to u notebooku :D mam vetší monitor / malou televizi která má rozlišení notebooku , tím pádem výpis jako kráva :D dá se říct stějné jako bghira akorát to je větší a zabírá to ještě víc místa,..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/10/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Warden

    Warden User

    jan42: Je v pořádku, že jsi přispěl svými zkušenostmi, ale prosím, nepiš více příspěvků pod sebe. Pokud chceš ještě něco dodat k tomu co jsi napsal v případě, že nikdo nenapsal další příspěvek, použij odkaz upravit pod svým příspěvkem a doplň informaci do něj. Ty tři příspěvky jsem ti sloučil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jo, to mě ještě došlo, že když střílí hráč ve skupině, tak je tam těch NPC osmkrát víc. To se málokdy stane, že se odměny spojí.
    A s tím zušlechťováním a ještě například házením do laseru je to taky pravda.

    Sestřel NPC
    Sběr boxu
    Automatické dání do laseru - (promerium)
    Pak zušlehctěn surovin (z levlu 1 na 2 z levlu 2 na 3)
    Pak znovu do laseru (nové promerium)
    Pak znovu zušlehctění (to co bylo na levlu 2 z 1, jde ted na promerko)
    A znovu do laseru (to poslední nové promerko)

    Sedm akcí na jedno npc a to beru jen to, že jsem box sebral na jeden ráz. :) Někdy se ty akce spojí, ale často ne a je jich fakt 8 a víc na jedno npc.
    Ono bohatě stačí jen s těmahle zušlechtěníma atd nechat jen lítat peta a je to plné i na hodinu dopředu, když se třeba točí Hadesky v osmi lidech. A že to háže odměnu třeba o 30 minut dozadu je běžnej jev. :)
     
    pepan70 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. jan42

    jan42 User

    Jojo promiň :D díky za spojení
     
  12. Korben

    Korben User

    Tak som to znova večer skúšal a potvrdzujem problém. Dnes som nahral video a priložil k už jestvujúcemu hláseniu.
     
    -baghira2-, Punisher a Warden tohle ocenili.
  13. Alyctro

    Alyctro User

    mne to pride že táto funkcia je zbytočne zdvojená s ikonou LOG ( to aspon beži v realnom čase )
     
    cígo03 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Badmaniak

    Badmaniak User

    Alyctro: Jenže log nemůže mít každý otevřený. Já osobně ho mám, hlavně kvůli těm věcem, co se nahoře nevypíšou, jako KBS pod utokem atd. Ale někteří co mají malý monitor nebo notebook, tak jsou rádi, že mají otevřenou minimapu a peta. I já bych potřeboval větší rozlišení než 1600p.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Taky mě to štve kdyby to šlo aspoň vypnout ale nee zapnu peta který mi začne sbírat i boxy se šutrama a nic jiného tam není snad se to brzo vyřeší i kdyby jen vypnutím toho plovoucího logu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Leda zmenšit font písma, ale tím se zmenší i další texty...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Warden

    Warden User

    Ahoj všem, že by pozitivní zpráva:

    This morning’s sync fixed the in-game log so that it refreshes instantly when a new message appears. This means players will no longer be seeing old messages several minutes late.

    Můžete prosím někdo dát vědět, zda se již log v herním okně nahoře uprostřed vypisuje v daném čase nebo zda pořád přetrvává jeho zpoždění?
     
    jaritko a -baghira2- tohle ocenili.
  18. husto30

    husto30 User

    Jop. Po reštarte sa to fixlo.
     
    -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  19. Badmaniak

    Badmaniak User

    WOW. Takže když se to začne na foru rozpitvávat, tak se dokáže i roky stará chyba opravit do pár týdnů? To je supr. :)
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  20. Fakt ze jo. Tak to cumim :D. Muzeme dekovat Rozarce, ze zalozila toto vlakno. :rolleyes::D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.