SK Fórum

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !-!BossOForbiT!-!, 10/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravim mily cesi mam tu problem ktory ma hneva... mam Ceske forum a ked dam vyber forum tak tam Slovenske nenajde prosimm vas kde mam najst Slovenske forum?

    DAKUJEM ZA ODPOVED VO PRED
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    CZ a SK forum je spolecne, mas cist oznamy ohledne fora.

    Jeste neco k tomu?
     
  3. Uranos

    Uranos User

    tak aspoň napíšte české/slovenské nie len české
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Je to spojene a musis pockat,kym sa vsetko poriadi,kedze moderatori fora nie su roboti a tiez maju aj ine povinnosti.Museli spravit FAQ a diskusie,aby mali kam hraci prispievat a cesky rozumie hadam kazdy slovak,nemusi vsetkym vyrazom,ale podla mna vacsine.Nazov sa casom upravi si myslim,vsak sa to tu uz pisalo,staci citat ;)
     
  5. Aha dobre dakujem ja len preto lebo v tomto ceskom fore sa vooobec nevyznam ... :) dakujem nemam viac otazok
     
  6. Korben

    Korben User

    !-!BossOForbiT!-! Myslíš že Slovenské fórum by bolo iné ? Všetky fóra sú na rovnakom princípe. Treba si jednoducho na to zvyknúť.
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Pokud se vyznáš na slovenském, tak nám to prosím dokaž a to na starém fóru. Najdi mi prosím téma kde jsem údajně urazil uživatele, mé prohlášení ho popudilo a žádal omluvu. Vlož sem prosím link na mou omluvu.


    Jsem moc zvědav jak se k tomu postavíš.
     
  8. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.