skoncenie banu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem hunter741, 2/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hunter741

    hunter741 User

    pisem za marshuntera slubovala som ze uz nebudem pisat ale posledna otazka znie ze kedy presne mu skonci ban?Prosim ne ze mu date permanentni ban za spamovanie,ale chcem sa spytat moderatorov .Viem ze vy to tu neriesite,ale belgam vedel aky ma moj syn dlhy ban ze vraj 30 dni tak sa chcem hlavne jeho spytat ci nahodov nevie kedy ma moj syn koniec banu.Ak nevie tak nech to proste LOCKNE ale prosim aby nedaval ziadne bany .
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    To si musi resit na podpore hry, forum od toho neslouzi. Ale stejne mame podezreni ze on tu pise a ne ze pise nekdo jiny za nej zde na foru.
    Takze nic k reseni a uzamknuto.

    LOCK
     
  3. Korben

    Korben User

    Je zaujímavé ako matka ovláda terminológiu akou je perma ban a za čo by ho mohol dostať . No nič, toto radšej neriešim, ale môže sem písať a orodovať celá família a na verdikte podpory nikto nič nezmení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.