Návrhy SkóreMageddon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jandix, 22/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jandix

    Jandix User

    Zdravím vás Týme Adminů.

    Tak mě napadlo,pamatuji si když bývala Akce jménem SkóreMageddon, byla to dobrá Akce.
    A Tak jsem se chtěl zeptat proč se již tato akce nedělá? je to celkem škoda,byla fakt dobrá.

    A můj návrh je takový prosím vraťte akci SkóreMageddon Díky s pozdravem

    Jandix
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Prečítaj si, prečo bola zrušená. Tu:
    poznamky-pre-stream

    Citujem:

    "Scoremagedon
    bola veľmi nebezpečná a neférová hra kde si hráči vytvárali iné účty aby si nazbierali body. Raz v budúcnosti plánujeme aby sa tieto akcie vrátili ale spôsobom kde každý hráč bude mať možnosť vyhrať. No nie je to tak jednoduché kedže sa jedná o komplikovanú hru."

    A aby som nezabudol, chýba Ti hlasovanie & anketa. Nakoľko je toto vlákno, Návrhom.
     
    Naposledy upraveno: 22/1/17
    Sandy_Rivers tohle ocenil(a).
  3. Ahojte keďže už sa tu jedna o Scoremagedon... Chcem sa opýtať a aké boli odmeny napr prvé miesto a druhé?
     
  4. akce dobra jenže ty co vlastnily programy pro ty byla akce nejlepsi a stejnak ti to zavrou nemas hlasovani atd
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jandix

    Jandix User

    Tak ať mi to tu zavřou,není to žádná anketa,ale pouhý návrh a dotaz
     
  6. [flav]

    [flav] User

    ta akcia bola super aj bez prg sa dalo nastrielat susne viem to lebo som tam dosiahol pkne umiesnenia a to som v tedi nebol fuul e ale je pravda ze tam postavali lodicki a iba sa chodilo ich zostrelovat co pokazilo tu ideu o com to bolo skoda hadam ze sa to vrati ale potom zaciatocnici sa cez tu akciu ani neukazu vsetki fulki pojdu po nich
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Borat

    Borat User

    Jandix, ale každý návrh musí byť podaný podľa pravidiel tejto sekcie. Ďalej táto akcia bola zrušená kvôli podvodom a či bude znova spustená to nikto nevie.

    ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!.

    Téma nieje podľa pravidiel.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.