Chyby Skylab - neodečítání odeslané suroviny ze stavu skladu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TRIXT, 12/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRIXT

    TRIXT User

    Pokud odešlu surovinu ze Skylabu (posílál jsem si seprom), pak mnou zadané množství se odešle do lodi, ale surovina se ze stavu skladu ve Skylabu neodečte. Surovinu jsem posílal normálně, okamžitý přenos jsem netestoval.

    Na poprvé, jsem myslel, že se jedná o náhodnou chybu, ale chyba se mi stala znovu při dalším odesílání a na jiném PC. Zkoušel jsem to jen se sepromem. Nevím zda chyba je jen u mě, nebo se projevuje u všech hráčů.

    Server: CZ1

    P.S: Všiml jsem si dodatečně, že bylo založeno vlákno na hlášení chyb (Hlásenie bugov/chýb v hre), takže pokud mi někdo potvrdí, že chyba není jen u mě, přepíši problém do daného vlákna.
     
    Naposledy upraveno: 12/9/16
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj TRIXT

    vieš to skúsiť aj na inom účte? Alebo popísať ako si to docielil? Do akej lode, si to posielal? Ja som si práve posielal 7000 sepromu do Surgeona, a v skylabe mi to odpočítalo.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Jessie: Posílal jsem to do lodě Citadel.

    Teď jsem to zkusil na stejném účtu, ale na GE1 a tam se mi seprom normálně odečetl. Na jiném účtu na CZ1 to momentálně nemohu vyzkoušet, leda až později. Tak, zatím to vypadá jako můj problém na a jen na CZ1. Jakmile budu mít novější informaci, doplním ji sem.


    Doplněno:

    Opět jsem zkusil odeslat Seprom na CZ1 a tentokráte se mi odečetl řádně i ze Skylabu. Asi to při předcházejících dvou odesláních byla nějaká anomálie. Problém se mi tedy vyřešil.
     
    Naposledy upraveno: 12/9/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.