SKYLAB-posielanie surovín za urídium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. :( :( :(
    Zdravím. Dnes bolo v rámci novej úlohy treba predať :
    Prometium 2000 ks
    Endurium 2000 ks
    Duranium 200 ks
    Prometid 200 ks
    Tak som si ich poslal hneď - za Účka.
    Na moje veľké prekvapenie mi prišlo 1000 Enduria a 100 Prometidu. Ale 1187 Účiek mi strhlo. Preklikával som lode po hangároch, reku či nie je chyba v tom, ale nie, nebola. Všade mi ukazovalo tak isto.
    Tak som rezignoval, a poslal som si suroviny znovu. Zasa za Účka - 2000 Prometia, 1000 Enduria, 100 Prometidu a 200 Durania.
    A ďalšie prekvápko. Neposlalo mi absolútne nič. Ale zasa mi strhlo 1187 Účiek.
    To je dohromady 2374 Účiek za nič.
    V lodi, do ktorej som si to posielal, mám 4974 nákladového priestoru. Poslať bolo treba - na prvýkrát 4400 surovín, druhýkrát 3300 surovín. Takže obidva razy pod hranicou nákladového priestoru.
    Môže mi to niekto zistiť, čo je vo veci a poprípade napraviť?
    Vďaka :( :( :(
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    A nemas v lodi nahodou seprom?
     
  3. Mam. 8 ks A 20 ks Promeria a 2 ks Palladka
     
  4. Ahoj

    {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω - Nemáš náhodou aktivované automatické zušlechťování zdrojů a taky CPU na doplňování zdrojů do laserů a pohonů?

    Oba tyto úkoly jsem teď splnil a posílání za U ze Skylabu mi fungovalo naprosto přesně...
     
  5. Mam aktivne automaticke zuslachtovanie. ALe kedykolvek si posielam, ci uz pomaly, alebo za Ucka, vzdy mi nabehne plny hangar a ja ich potom pomocou Peta predam. Nikdy mi to nezuslachtuje.
    Neposielam si prvykrat takto suroviny.
    Pockaj, nieco skusam.
     
  6. Aha,no moje úvaha o automatickém zušlechtění by platila v případě,že jsi Premium...
    Pro jistotu si v nastavení toto deaktivuj...
     
  7. HΞℓℓ•Câηηση, spravil som. Tentokrat mi to preslo. Ale nechapem, preco mi to doteraz veselo chodilo, ale teraz, ked to bolo treba v ramci ulohy, tak ani za svet?
     
  8. No,já pokud plním takovýto úkol,kde je třeba poslat nějaké suroviny ze Skylabu do lodě,vždy nejdřív vypnu automatické zušlechťování - mám potom jistotu,že všechny suroviny,co jsem si poslal,mi do lodě dorazí...
    Pro jistotu to ještě párkrát sleduj :)
     
  9. Jo, dik.
    Admin, prosim, nechaj este otvorene, keby nieco, napisem. Ak to bude uz OK, ozvem sa a mozes to uzavriet.
    ----
    Jo, este mam jednu otazocku :
    Sleduje niekto aj videa, ktore su na rychlejsie poslanie surovin do lode - minus 45 minut?
    Ide o video Tureckych aerolinii, kde sa dvaja typci nahanaju, kto ma lepsiu fotku zo sveta. Po skonceni videa to hodi na YouTube, kde ponukne dalsi zoznam videi. Pokial si nekliknem na dalsie, a nasledne na dalsie, dalsie a dalsie, ... , tak mi to neuzna, ze som si ho pozrel a neodpise mi ani minutu...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/12/13
  10. Belgam

    Belgam Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.