Skylab - reklamy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem GoodCraftCZ, 18/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Máte stejný problém?

Anketa uzavřena 2/7/14.
  1. Ano už týden

    1 hlasy(ů)
    100.0%
  2. Ano, ale ne celý týden

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Ne, celý týden mi to jde :-P :D

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    mám dotaz jak je to s reklamami ve skylabu, dá se někde zjistit jestli jsou dostupné? Než to otevřu odečte se mi to a nic? Zdá se mi že posledních 7 dní to vůbec nefunguje.
    Nepovolené odkazy.
    Mám dotaz, kdy toto bude opraveno? Má někdo stejný problém? Chápete tu první reklamu (1. odkaz)? Poradíte mi prosím? Rád bych zase byl v těch časech, kdy jsem dostával za den více mega kréda než teď :) nebo jsem mohl vpohoě, když byli cubi volní si poslat v sekundě zdarma seprom... rád bych zase uvítal tyto časy.
    Problém CZ1.

    Omlouvám se za založení tohoto vlákna podruhé... tamto bylo locklé a nevyřešené! (Z mé strany, dle mého názoru)...
    https://board-cs.darkorbit.com//thr...pustila-a-cas-se-neodecetl.67978/#post-559702
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/6/14
  2. Korben

    Korben User

    GoodCraftCZ Riešiš to vo viacerých témach , tak že si poriadne prečítaj Jak správně přispívat na forum
    Potom si prečítaš Jak vložit obrázek na fórum a viac tu od teba nechcem vidieť linky na obrázky.

    Tak že :
    1. Ak sa nejedná o reklamu od BP, tak je to len tvoj problém a problém toho že si si do PC niekde stiahol aj nejaké zobrazovanie reklám a to si musíš odstrániť sám. Tu rady na to nečakaj. Nemá to nič spoločné s DO.
    2. Ak nieje v skylabe reklama k dispozícii , tak ju nemôžeš ani použiť. Reklama tam nieje stále a ani si nemôžeš robiť nárok na to aby tam bola. Je to len bonus, ktorý nemusí byť vždy k dispozícii.
    3. Ak sa tebe reklama nezobrazuje vôbec a druhým hráčom sa zobrazuje, tak to bude znova spôsobené tým čo máš v PC a to si musíš aj sám odstrániť, prípadne si musíš nájsť fórum ktoré sa problematikou zobrazovania nechcených reklám zaoberá.
    Na diskutovanie o skylabe tu máme oficiálnu diskusiu.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.