Skylab

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Firefox1*, 26/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Již několik dní mi špatně funguje Skylab, rafinerie Promeria vyrobí za 7 hodin o cca 2000 - 2500 méně než obvykle. Mám Skylab na LV 20 a a vše mi ukazuje 100%, ale ve skutečnosti to pracuje tak na 50%. Mohl by mi někdo pomoci ? Děkuji .
     
  2. Korben

    Korben User

    Máš všetko na LVL 20 ?
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    ano vše LV 20 jen raf. sepromu mám na LV19
     
  4. Korben

    Korben User

    Ako si na to prišiel že by ti to vyrábalo menej ?
     
  5. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Doposavad mi to pracovalo tak ,že když skylab oznámil, že přenos zdrojů do lodě je ukončen ( tj . 3700 promeria za 7.5 hod. ), tak už raf. Promeria byla zas Full a mohl jsem poslílat.
    Teď několik dní vždy schází cca 2500 promeria dovyrobit a musím ještě tak 2-3 hodiny čekat až
    dokončí výrobu. Není to normální , denně přicházím o několik mil.kreditů .
     
  6. Korben

    Korben User

    Odsleduj si koľko ti vyrobí za hodinu.
     
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Zjistím to a dám vědět
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    *Firefox1*: A nezvyšoval jsi v poslední době lvl rafinerie sepromu z 18 na 19? Pokud ano, tak je to tím, protože nyní se ti mnohem více promerium spotřebuje na výrobu sepromu a na posílání ti tak zbývá méně.
     
  9. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ne tím to není Seprom na LV 19 mám už dýl tenhle problém začal později
    Zjistil jsem ,že Raf.Promeria vyrábí za hodinu pouhých : 362 ks
     
  10. Korben

    Korben User

    Tak to ti vyrába viac ako by malo. :) Tak že Výrobu proméria máš na lvl 20. To znamená že jeho hodinová produkcia je 2081 jednotiek za hodinu.

    Výrobu sepromu máš na lvl 19 a jeho hodinová produkcia je 173 jednotiek za hodinu.

    Tak že na hodinovú výrobu potrebuješ 1730 jednotiek promeria a tým pádom ti z hodinovej produkcie ostane 351 jednotiek promeria.

    Tak že tam nevidím žiadny problém.
     
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No tak tomu bych rozuměl, asi skylab zareagoval na zvýšení LV sepromu s delším zpožděním a tudíž jsem v tom neviděl spojitost :D
    Pokud bych tedy deaktivoval raf.sepromu, tak by sice nevyráběl, ale o to by pak raf.promeria vyráběla víc .
     
  12. Korben

    Korben User

    Považujem za zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.