Sleva na kliknutí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem F3N0M3NikJedeBOMBY, 27/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, všiml jsem s, že je sleva na klikání do GG, ovšem je jen jednodenní akce na kronosku. Je to normální? Nebo se nějak zapoměla doplnit akce double odměn nebo speciálních nebo to jen nejde vidět? Pamatuji si, že cca. měsíc zpět byly speciální odměny, ale asi 1,5 dne byly bez slevy na kliknutí a nahodilo se to až někdy odpoledne v sobotu po restartu.
    Tak mě tedy napadlo, jestli nejde o stejný problém, chtěl jsem ho tedy popřípadě nahlásit.
    Pokud je to zbytečný příspěvek, tak se samozřejmě omlouvám, ovšem už tu podobný problém byl, tak já jen pro jistotu :D Vím, že byla sleva jen na kliknutí jednou, ale ta byla vyšší, toto odpovídá slevě při akci speciálních nebo double odměn, pokud se nepletu :)
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Zľava na klikanie brány môže byť kedykoľvek a nemusí ani byť dvojnásobne alebo špeciálne odmeny z GG, proste je kronos a k tomu zľava na klikanie. Nemusíš v tom nič viac hľadať :)
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    To asi, že si někteří zvykli, že když je sleva na klikání GG, tak je i dvojnásobná odměna nebo speciální odměny, tak teď to dali jinak, abyste si odvykli :cool: Nu, jak psala Jessie, akce jsou různý a netřeba v tom hledat chybu.
     
  4. Jojo jasně, děkuji oběma. Jak jsem psal, koukl jsem na to jako na možnou chybu, protože se už prostě stalo, že nebyla akce a nějak se zapomněla sleva, a pak byla doplněná restartem serveru. Tak jsem si prostě řekl, že by to mohlo být naopak, když je ta sleva tak nízká :D Pamatuji si, že když byla slevan a klik, tak byla myslím dokonce o 10% větší ještě, ale tak to je asi o náhodě :)
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.