Sleva na Munici

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem KonoKalakaua, 7/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chtěl jsem se zeptat kdy bude sleva na munici já jsem upřímně moc nehrál ale prý už nebyla tak 2-3 měsíce a teď jak byla ta terror tak jsem hrál je to 3 týdny a za 3 týdny žádná sleva bývali slevy i několikrát za týden a sleva na munici je 1 za měsíc a jestli už 2-3 měsíce nebyla tak kde je problem? Já jsem slyšel (nevím jestli to je pravda) že prý to je nějaké bugle. A hlavně mi prosím nepište že bigpoint nedává slevy pořád když před tak minimálně 2-3 měsícema byly pořád .
     
  2. Korben

    Korben User

    Hlavne tu napíš, kde je napísané, že nejaká zľava musí byť. :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Slevy se vyplatí sledovat každý den. Logovat. Můžeš ušetřit neskutečné peníze.
    Na slevy není žádný nárok a jejich uvedení je zcela v kompetenci BP.
     
    -baghira2- a Korben tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

  5. Borat

    Borat User

    Chyba je tá že BP dával často zľavy a hráči to brali ako samozrejmosť a zrazu BP prestal dávať zľavy a každý tam zrazu hľadá nejaký bug.

    O zľavach info nemáme, ale môžem ti poradiť len jedno. Sleduj pravidelne hru a budeš vedieť či sú alebo nie sú zľavy.

    Duplicitná téma.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.