Sleva+Sobota

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »®ЯЋΞb∑Ł®«, 11/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chci se zeptat, jakto že v sobotu není sleva na klikání v GG ? Je to záměrné, nebo je to jen chyba v systému..docela mě to naštvalo, jelikož mi muj balíček 25% sleva dnes okolo pulnoci skončil a chtěl jsem si ještě vyklikat nějaké brány, kvůli Kronosce.. bude aspoň zítra na double? Děkuji za odpověď a přeji hezký den :)
     
  2. whiskey21

    whiskey21 User

    stejný problém , včera jsem si koupil slevák , že si budu dnes klikat za hubičku a zrovna jak naschvál není sleva na klikání ? bude aspon zítra ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    k tomuto informace zatím nemáme.

    Zvykli jsme si, že sleva bývá každý víkend, mohlo se tedy stát, že akci zapomněli spustit. Ovšem musíme brát v potaz i fakt, že v informacích není nikde napsáno, že sleva má být. Je to takový bonus navíc.;)
    Osobně bych se přikláněla k první možnosti a předpokládám, že dojde ke spuštění akce později.

    Sleduj téma Diskuze-speciální/dvojnásobné odměny z bran a pokud bys měl další dotazy, napiš je prosím tam. Jestli budeme mi k tomuto informace najdeš je ve výše uvedeném tématu.

    Téma z důvody duplicity uzamykám a přeji krásný den. :)
     
    Naposledy upraveno: 11/8/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.