Slevy a nákup - dilema

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 11/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, potřeboval bych poradit. Mám slevák + k němu ještě ty narozeninové slevy.. Našetřeno 200K uri, jenomže nevím jakou možnost zvolit, proto bych potřeboval poradit, co by bylo pro mě optimální řešení:
    a) Nekupovat nic a počkat na double GG a klikat Kappy - vlastním 4x hercula
    b) Jelikož boxíkuju tak koupit Tartaruse
    c) Logdisky - mám 32SB
    d) Dokoupit formace - vlastním: Netopýra, Lyže, Diamant, Srdce, Motýla, Kruh a Vrtačku
    e) Něco jiného?

    Moje výbava: 21LF4, 32SB, Apis, Zeus, Full havoc, 4x hercul..
    Děkuji
     
  2. a) jedna z dobrých možností
    b) na boxíkování ti stačí spearhed
    c) pokud máš 32 SB a máš profil na boxíkování, ale chceš zároveň i lovit, tak by se ti více SB určitě hodilo
    d) pokud nelítáš s aegisou a občas si jdeš zalovit, tak bys třeba mohl koupit Kraba (časem Klín, Dvojité kolo) - ale to počká
    e) počkat si na upgrade hodinku a vyupgradovat co nejvíce letouny (pokud ještě nemáš)
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  3. Ty SB mi příjdou asi nejvhodnější.
    Jinak Kraba už mám, zapomněl jsem ho napsat.
    Děkuji za názor ;)
     
  4. Kup si Tartara :)
     
  5. Mamina71

    Mamina71 User

    -*PitrasCz*-, jsem na tom s výbavou podobně jako ty, i dilema řeším podobné. Moje výbava: 15LF4, 40SB, Apis, Zeus, Full Havoc, 6x Hercul. Letouny + štíty upgradnuté na 16. lvl, LF4 jsou zatím bez upgradu.
    Dosud jsem se moc nezabýval PvP, střílím si sám NPC, když se občas najde chvilka se lognout na mapu.
    Řeším co dokoupit za protokoly do PEta, co se vyplatí, nebo nevyplatí?
    Mám 12x radar (na hledání NPC na Uber mapě), 12x protivetřelecký protokol (jsem zvyklý samotářsky střílet NPC, zvýšená DMG PETa se hodí nejen u bran).
    Zatím nemám skill v lovení hráčů a netuším, zda jej vůbec kdy budu mít :(, takže co máte vyzkoušené jaké protokoly dokoupit pro PvP ?

    Formace mám téměř všechny, ale nemám Nůžky, nepovažoval jsem je za potřebné. Jsou pro vás důležité při PvP?

    Z odpovědí Sandy_Riverse se mi asi líbí nejvíce ty Kappy, Herculesy jsou důležité a získat 4 ks mi ještě potrvá...
    Logdisky nad 40SB už jsou krutě drahé, to už se mi kupovat moc nechce.
    Vítám od zkušenějších jakoukoliv dobrou radu pro budoucí rozvoj. :)

    /omlouvám se -*PitrasCz*- že jsem se k tobě přidal do tvého tématu, snad to moc nevadí, když mám podobný, související dotaz./
     
    Naposledy upraveno: 12/12/16
  6. Borat

    Borat User

    Tak určite by som urobil ešte tých 4x Hercules a potom by som sa zameral na LF4 aby som bol full LF4 a ešte by som dokupil formácie ak nemáš skoro všetky, ale takú kupolu by som vynechal.
    Potom by som dal upgrade na raketomet ak ho ešte nemáš na lvl 16 a po raketomete ísť na štíty a ako posledné LF4.

    Ak toto by som mal tak tie 40 SB by som prerobil na PVP a začal by som sa učiť bojovať.

    Toto by som urobil aspoň ja. Je to len na tebe ako sa rozhodneš.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kupovat logdisky je hlupost, milion logdiskov popada z klikania, nakoniec ich budes mat tolko, ze ti budu nanic.

    bud si odloz U na double a kappy albo pripadne kup formacie k nemas vsetky uzitocne.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  8. pecko

    pecko User

    ja by som šetril uridium a dal do brán za sobotu-nedeľu, vyklikáš aj 500k uridia na brány, ak nejdeš len po 1x. sú rôzne akcie takže uridia budeš mať viac do konca mesiaca a neverím že akcia na brány už nebude.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  9. Mamina71

    Mamina71 User

    Díky za reakce. SB mám doposud nastavený na maximální zisk cti + maximální dmg na NPC. Změna je u mně ještě levná, jen za 2000 U (resp.1400). Profil v lednu postupně překopu abych měl tlusté lasery + byl připraven na PvP.

    Raketomet jsem zapomněl výše napsat, mám jej také upgradovaný na 16. lvl, spolu s letouny a štíty.
    Cesta k full LF4 potrvá, mám jich jen 15, takže jsem teprve na 1/3 cesty.

    Formací mám 14, chybí mně jen ty nezajímavé (z mého pohledu): Hvězda, dvojitý šíp, nůžky, kupole, vlna, lyže.
    Co myslíte vy ohledně formací Nůžek - mám je koupit, budu je k něčemu potřebovat ?
    -> nebo měly spíše smysl před několika roky, ještě před příchodem nové série formací ?

    (P.S. trochu OT - Borate, to jsi takový nespavec (odpověď včera ve 4:42 ráno), nebo jsi naopak už tak brzo vstával?)
     
  10. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Mamina71,nůžky jsou stále dobrá formace a při bojích je používám skoro pořád,v boji prostřídám hodně formací a nůžky jsou jedna znich.Za mě určitě dokoupit ale je to na tobě.
     
  11. Kedže máš 21 LF-4, ak ti možem poradiť, počas dvojnásobných odmien z brán ( x2GG) rob hadesky dookola. Pokiaľ máš zľavák a ich zľavu ktorá je dostupná pri x2GG stojí jedno kliknutie 50 uridia. Hadesku takýmto spôsobom klikneš za 30-35k uridia. Z hadesky dostaneš spolu aj z NPCčkami spolu asi 30k uridia ( samozrejme závisí to do toho či idete 4 alebo 8 hráčov :D ). Znamená to že odmenou z hadesky pokryješ postavenie dalšej

    Keď si to vezmeš, je to brána prakticky zadarmo, zvyčajne na jednej bráne prerobím max 5-10k uridia, ale zase ovplyvňuje to aj to za koľko Urka ju klikneš, no viac ako 50k do nej nedáš nikdy !

    Minulú akciu počas dvojnásobku z brán som z 215 tisíc urka, vytočil 28 hádesiek.
    A šanca na LF-4 z hadesky je myslím 15-25%, a pri dvojnásobku, tých LF-4
    pozbieraš jak hrušky :D

    O expoch a česti z brány sa baviť ani nebudeme , mám profil full na česť ( všetko čo sa dá použiť) a z jednej Hades vytrieskam 750k cti.
    A rankové body idú rapídne hore.

    Studijné body vyskladáš z logdiskov, ktoré dostaneš s týchto brán a že ich neni málo :D :D
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.