Slevy ve hře (logdisky)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -FIGHTER-(eic)1, 28/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli nemáte tušení, zda ještě bývají slevy na logdisky a klíče. Vždy jednou za čas byla sleva myslím cca 30% a logdisky se dali koupit za 210u. místo 300u. A teďka asi půl roku jsem na tuto slevu už nenarazil. Tak by mě zajímalo jestli už se neobjevuje a nebo ji jen vždy minu.
     
  2. Honzin

    Honzin User

    Máš pravdu už pěkně dlouho jse neobjevila ale myslím si že třeba na Vánoce by mohla být.
     
  3. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj, v poslednej dobe v obchode zľava už nebývala. Od nového mesiaca sa ale chystá jedna novinka do hry, ktorej súčašťou bude aj zľava v obchode. Takže treba byť trpezlivý a čoskoro sa dočkáš. V sekcii Čo sa kde objavilo sa už o tom píše. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Díky Chucku, koukl jsem na to a vypadá to zajímavě. Snad se dočkám i slevy na logdisky někdy.
     
  5. Warden

    Warden User

    -FIGHTER-(eic)1: Osobně si myslím, že jakmile zavedou nový přihlašovací bonus, tak pokud budeš mít prémko před začátkem měsíce a vydrží ti až do 25. dne, pak budeš moci dosáhnout slevy 50 procent na věci v obchodě. Uvidíme zítra.

    Neaktivní téma.

    LOCK
     
    Naposledy upraveno: 6/1/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.