Návrhy Směnárna / Klanová aukce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, 27/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Byli by jste rádi za tuto možnost v klanu?

  1. Ano

    7 hlasy(ů)
    41.2%
  2. Ne

    10 hlasy(ů)
    58.8%
  3. Nevím

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den letci a piloti, jelikož se této hře věnují skoro pořád a baví mě tak vám zde dám nový nápad co mě napadl.

    Napadlo mě udělat klanový sklad.


    Vysvětlení:
    Když vezmete člena do klanu a on nemá potřebné vybavení.
    Mohly by jste mu dát pomocí směnárna / klanová aukce co by byl potřeboval nebo vy máte přebytečně mnoho.
    Samozřejmě mluvíme jen o LF-3 štítech, pohonech, CPU, suroviny (šrot a další věci z montáže), součástky.

    Jde o to, že by jste mu daly vy co máte navíc a nepotřebujete.
    Vyměníte to s ním za něco co má on a vy to potřebujete.



    Například:
    Můj člen v klanu chce součástky na lodní desingy které jsou v aukci / monáží ale nechce si je kupovat za uridium a na starých mapách mu nepadají zdroje kolik jich potřebuje aby si tento desing sestavil. Dal bych mu tyto součástky do směnárny / klanové aukce aby si je mohl za pár desítek kreditů vydražit a já se toho zbavil.



    Pozitiva:
    + pro hráče co mají věci navíc a nechtějí je prodat.
    + výhoda pro nové i stávající hráče
    + nemuselo by se utrácet uridium za tyto věci


    Negativita:
    - menší programování ze strany BP
    - možná nespokojená hráči z jiných klanů


    To je asi tak vše co bych dodal.
    Dal jsem zde i anketu můžete diskutovat a hlasovat.
    Děkují za pochopení :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Veľmi dobrý nápad, lenže BP mu o to asi nepôjde.
    Bola by to veľmi užitočná vec, firemné klany by tak dávali zmysel.

    Lenže to nepôjde, nakoľko si BP stojí na kábli.
    Pretože mu ide jedine o to, aby každý jeden hráč
    utrácal urídium práve za takéto veci, aké si tu menoval.

    S tým bohužiaľ nič neurobíme. O tom rozhoduje vedenie BP.
    A ako vždy, za poslednú dobu, väčšinou v neprospech a ku zlosti väčšiny hráčov.

    Za mňa máš jednoznačné "
    ÁNO".
     
  3. Děkují moc jsi hodný napadají mě tyto nápady protože bych chtěl aby se hra trošku změnila.
    Ona se sice změnila ale to není tak jak má být.
    A tento nápad mě napadl díky členům co potřebují tyto věci a nemají šanci je vydražit a nechtějí je kupovat za drahé uridium :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Někteří hráči mají stovky nepotřebného vybavení,BP by podle mě přišel o platící hráče,takže těžko by tohle prošlo.
     
    Bond*Star tohle ocenil(a).
  5. Bond*Star

    Bond*Star User

    Ty hráči, ktorý ešte nemajú potrebné vybavenie by prestali platiť lebo by všetko mali od klanu takže BP by sa to veľmi nepáčilo.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nech o tom rozhodne väčšina hráčov. Bond*Star Ty si len jeden z mnohých.
     
  7. Jako nápad to není třeba špatné, ale tohle BP nikdy nepovolí.
     
  8. Návrh možná dobrý, ale určitě to neprojde z několika důvodů. Tím hlavním by asi bylo to, že tímto způsobem by BP přicházelo o peníze, které jim hráči dávají za možnost koupi Uridia a jiných různých výhod. Když by si totiž hráči mohli pomocí klanu posílat nepotřebné věci, tak by to znamenalo to, že by si nováčci nemuseli kupovat uridium aby si mohli koupit LF-3 a podobné věci. Možné by byly i takové problémy, že fullky které mají X nepotřebné výbavy by si vytvářeli několik nových účtů, které by si posílali do klanu a dávali jim "zadarmo" výbavu, což už znamená lehce porušení VOP, jelikož i pomáhání mezi vlastními účty v klanu se dá brát za nějaký druh pushingu.
     
  9. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Napad je to dobry a podle mne by pomohl novackum v tom se do hry zakousnout.Jedine co mne tam schazi je omezeni na pocet transakci za cas -podle mne by to mnelo mit omezeni ze hrac muze darovat pouze 1 vec za 24hod. (cas bran nahodne -muze to byt 24hod,48hod,tyden,max. mnesic).
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ

    stratil by sa význam pirátskych boxov, samotného hrania na získanie vybavenia, aukcie a pod. V dnešnej dobe keď hráči majú stovky LF3 by aukcia by sa viac nevyužíval, tj. ekonomika kreditov by sa nepohybovala a pod. jednoducho urobíš si nový účet a naposielaš si tam LF3.

    Nemôžeš to volať zmenáreň keď to hráčovy jednoducho daš :) to by si muselo BP niečo z toho zobrať, čo si zoberie z LF3? Dáš 2 ale dostane len 1?

    Ďalšia vec, hráči pri získavani vybavenia sa učia, ak im dáš všetko naraz tak kde budeme. Nezabudnite v hre musí byť hierarchia, nemôžete hneď chcieť aby každý mal všetko, nemohol ho nikto strieľať a pod.

    Nápad považujem za nezrealizovateľný
    LOCK
     
    morthiumCZ, sr*mitos*tt a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.