SMS na HonorBoost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperio, 26/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Tak potom len čakať na odpoveď.
     
  2. Imperio

    Imperio User

    Bohužel jsme nenašli žádnou došlou platbu s tebou zadanými údaji. Zašli nám prosím doklad o své platbě. Může to být buď vyúčtování za mobilní služby, výpis kreditní karty nebo výpis z účtu. pise podpora co presne jim ted mam poslat ? a jak by to melo vypadat ?
     
  3. Korben

    Korben User

    To znamená, že v BP na účet nebola pripísaná žiadna platba. Tak že ak si odosielal SMS, tak si musíš buď počkať, kým ti príde výpis , alebo o výpis požiadaš operátora a tento výpis pošleš formou odpovede na platobnú podporu. Malo by tam byť vidieť, že platba ti bola strhnutá.
     
  4. Imperio

    Imperio User

    Děkujeme za tvůj dotaz. Poskytovatel, přes kterého jsi realizoval svou platbu, zpracování platby ještě neuzavřel. Často to je tím, že se proces ještě ověřuje, takže ti ještě bohužel nemůžeme nic připsat. Počkej prosím, dokud nám poskytovatel platbu nepotvrdí. Poté ti připíšeme objednávku automaticky.

    EDIT : pise podpora
     
  5. Korben

    Korben User

    Tak že je to v tom ako som písal, pokiaľ nieje platba prevedená od sprostredkovateľa audio textovej služby, tak BP nemôže nič pripísať, lebo oni tú platbu ani nevidia.
     
  6. Imperio

    Imperio User

    no a jako jak dlouho clovek ma cekat ?
     
  7. Korben

    Korben User

    Imperio Všimol si si niekedy že by sme tu veštili , alebo predpovedali budúcnosť ? :D Já teda nie , toto je úplne mimo nás.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Túto otázku smeruj na poskytovateľa mobilnej služby, ak chceš odpoveď :)
     
  9. Imperio

    Imperio User

    :) tak jo ... nechte si tech 79 korun na rohliky me je to jedno :D
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Imperio ako ti máme vysvetliť, že mi z tvojich peňazí nemáme ani halier? Tak prosím komunikuj na úrovni aj keď ti to je jedno, my sa k tebe tiež správame slušne a bez sarkazmu.
     
  11. Korben

    Korben User

    Imperio To vám tu mám už nadávať do blbcov ? Sa uvedom čo tu píšeš. Všetci ako sme tu , s tvojej almužny nič nevidíme.

    Ty si poslal sms.

    Tú SMS prebrala iná firma. To znamená že BP o nejakej platbe nemôže nič vedieť, pokiaľ tá firma neuskutoční prevod.

    Príklad:
    Ja ti pošlem peniaze. Banka prevod ešte neuskutočnila ale ja už budem od teba žiadať službu.
    Dodáš mi tovar aj bez peňazí ? Budeš vedieť že som ti peniaze poslal , keď ešte nebudeš mať nič na účte ? o_O
    Odpovieš my na otázku, kedy ti banka prevedie peniaze ? Asi nie keď ani nevieš že nejaké peniaze majú prísť.

    Tak že sa láskavo uvedom čo tu píšeš.
     
  12. raikou243

    raikou243 User

    Navíc, když je ti to tedy tak moc jedno, tak proč vlastně sem píšeš a chceš se domoci boosteru atd. ?
     
  13. Imperio

    Imperio User

    ja uz se boostru dockal a to tim ze jsem poslal dalsi sms...

    Banku bych zaloval ze cekam tak dlouho prece nemuzu nekam poslat penize nic za to nedostat predpokladam ze to nedostanu ani v dalsim tydnu moc dobre takovyhle veci znam a bohuzel potom uz je to kradez.

    EDIT : prece vam to nechci dat zadarmo budu se branit at je to pravda ze me jste ty prachy sebrali ... Korbene a kde mas dukazy ze za to nedostavas penize ja ti neverim !
     
    Naposledy upraveno: 27/8/14
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Imperio žaloval? Ty asi v banke účet nemáš, že, tak sa spýtaj rodičov koľko trvá prevod medzi bankami a ako sa to rieši :)

    Btw. chlapče, váž slová prosím ťa, MY sme ti nič nezobrali, my nie sme totižto zamestnanci platobného systému BP a taktiež za moderovanie žiadne peniaze nedostávame. Takže posledný kráť ťa upozorňujem aby si vážil slová, tu nie si na FB že si napíšeš čo máš na jazyku, hlavne keď sú to nezmysli.

    Btw. problém je, že tvoj operátor neuhradil platbu (napísala ti to podpora) a ty tu kričíš po nás? Fakt zavolaj niekoho, kto chápe písanému textu, aby ti to vysvetlil.
     
  15. Korben

    Korben User

    Ja neviem , či to je slnkom, alebo vetrom alebo dažďom, alebo čím to je?

    Ja nie som ani doktor a ani psychológ. Tu si dostal odpovede, kde mohla nastať chyba a viac neriešim a už vôbec ti nemieni dokazovať to že ma BP neplatí. Je mi úplne jedno či mi veríš alebo nie.

    Viac tu nieje čo riešiť. Hráč komunikuje s platobnou podporou.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.