SMS nakup uridia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Manolet, 11/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Manolet

    Manolet User

    cawte chcel by som sa opytat asi pred pol hodinou som na mhh poslal asi 6 sms , zatial mi neprisla ani spatna sprava ani urko nic proste :) co teraz stym ?
     
  2. Korben

    Korben User

    Čakať. prípadne si skontroluj, či si pri zadávaní sms neurobil chybu, no pokiaľ ti nič neprišlo, tak to zbytočne viac neskúšaj, nech si neurobíš nejaký mínus, ak by SMS prešli.
     
  3. Manolet

    Manolet User

    neurobil som chybu smsky boli dorucene plus mozem prijat aj screen s casom odoslanim smsiek :)
     
  4. Korben

    Korben User

    Čas odoslania SMS je nepodstatný, podstatné je prijatie platby. Pokiaľ nedostaneš spätnú SMS o potvrdení platby, tak BP platbu ešte neobdržalo.
     
  5. Manolet

    Manolet User

    ci sa mi to zapocita do mhh :)
     
  6. Ak už MHH skončila a platba sa započíta neskôr, tak ťažko.
     
  7. Manolet

    Manolet User

    tak to mna nezaujma a budem to riesit cez podporu , lebo u mna chyba nebola , spravy sa dorucili ...:)
     
  8. Borat

    Borat User

    Správy sa mohli doručiť, ale tvoj operátor peniaze neposlal Bigpointu takže ani podpora ti nepomôže.
     
  9. Korben

    Korben User

    Budeš to riešiť zbytočne, pokiaľ operátor doručil SMS oneskorene, tak BP za to nemôže. Sťažovať sa môžeš, ale u svojho operátora. predsa ti BP nemôže pripísať uridko bez toho, aby nemali platbu. Nezamestnávajú veštcov, ktorý by predpovedali, že im prídú na účet oneskorené platby. :rolleyes:

    Pokiaľ nemaš spätnú SMS od BP, tak BP platbu neobdržalo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.