SMS platba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Fir€vorłŁ€g€nĐđ, 29/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poslal som si dve sms ked bolo MHH a U mi neprišlo prišlo až dnes ale bez trojnasobku ako ja som za to minul peniaze a neprišlo mi tolko kolko malo to je perfektne kks.
    a mam aj dôkazi napriklad v bilancii to bude a datum kedi som si to poslal
    ---------
    ja chcem nahradu za to lebo toto už neni možne abi som minul peniaze a nedostal to čo bolo slubene. Tak už mi niečo povedzte za hodinu sem nikto nič nenapisal mam take nervi na celi bigpoint
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/8/14
  2. BOSS347

    BOSS347 User

    Aj mne sa to stalo že 27.8.2014 cez MHH som si poslal 1 SMS a prišla mi až dnes a bez trojnásobku takže ak chcete tak vám pošlem foto z mojho mobilu že je to pravda a prosím si svoje ostatné Urídium!!!
     
    Naposledy upraveno: 29/8/14
  3. presne aj ja chcem spet moje U toto je nepripustne abi sme dostali menej než bolo slubene tak laskavo to neako viriešte 20 000 U a 7000 U je pekni rozdiel
     
  4. Chlapci, chlapci, a kdo si myslíte, že vám tady na fóru dá nějaké Uridium? Kdybyste si tady trošku početli tak víte, co máte dělat.
     
  5. Leon

    Leon Guest

    pánové, pokud máte problém z platbou, napište si na Platební podporu.
    Tady se to nevyřeší.
     
  6. preboha a kde najdem tu platobnu podporu či čo to je
     
  7. Hanys79

    Hanys79 User

    Ja som na písal už asi 3 tickety ... na Platební podporu a nič sa tým nevyriešilo stalo sa to aj mne že som si cez MHH poslal 2 SMS a prišlo mi U až o 2 dni a iba 7 000 a nie 20 000 ... Poslal som aj fotky dôkaz mám a stále sa nič nedeje
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  9. Belgam

    Belgam Guest

    Orangehunter post smazan , ban na forum.Jeste ti pridam bany na ucty. Pokud myslis ze nevime kdo jsi,tak jsi na omylu.
     
  10. Jupiter33

    Jupiter33 User

  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Nevim na koho reagujes ani smysl postu, nicmene tema je uz neaktualni, tudiz si dovolim uzavrit.
    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.