SMS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -juve69-, 16/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino děkuji ,ale to vše je mi jasný ,ale komunikace s podporou je šílená a dost o níčem stale nechápou že nechci zakladni uridium ale za tři sms připsat bonus z MHH :(
     
  2. Big_Bass

    Big_Bass User

    †«$ĈĦ€J№»†, jak psal Kubino, počkej 48 hodin, jestli ti bonus z MHH nepřijde ještě dodatečně a jestli ne, tak napiš na platební podporu.
     
  3. jj čekám pokud nepřijde 45000 U kašlu tady na to už z principu :-(
    ---------------------------
    Tak to dopadlo tak že mě nikdo nevrátil ze 45000 U ani 1 U na které mám právo a prakticky mě okradli o mé investice ,protože kdybych věděl že mi nebude připsán bonus z MHH nikdy bych SMS neposlal . Takže lidičky pro informaci ,aby jste věděli ačkoliv jste v nezpochybnitelném právu nemáte v této hře šanci protože jste nikdo a celá tato společnost se na vás vykašle .
    Končím s touto hrou po několika letech okrádat se tu od nich rozhodně nenechám .
    Jde o princip jak se k tomu celá podpora staví tím nechci zde urážet nikoho s moderatoru nemají s tím nic společného .
    Sbohem lidi.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/2/14
  4. Korben

    Korben User

    †«$ĈĦ€J№»† My a ani nikto z hráčov nepozná dôvod toho prečo si nedostal bonus a tvoje podanie problému môže byť zavádzajúce. Je len na tebe ako sa k tomu postavíš a len ty vieš kde je pravda.
    Ani ja a ani nikto iný si s tvojho upozornenia nemusí nič zobrať. Pokiaľ má hráč všetko v poriadku , tak nevidím dôvod prečo by bonus nemal dostať.

    Toto na fóre v žiadnom prípade nevyriešime.

    Uzavreté, LOCK.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    †«$ĈĦ€J№»† tak to mi je ľúto, že sa problém nevyriešil k tvojej spokojnosti. Síce ty už hrať nebudeš ale práve z takýchto dôvodov hráčom nedoporučujem kupovať SMS tesne pred koncom. Možno to tým nie je, možno hej, každopádne odpoveď od podpory ide mimo nás.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.