Smysluplné šílenství

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem RΩUT£66™, 29/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Smysluplné šílenství : Bude tato myse upravena ? a popř cca kdy ?
     
  2. Warden

    Warden User

    RΩUT£66™: BP postupně upravuje jednotlivé mise. Dá se říct, že "Smysluplné šílenství" je jedním z posledních úkolů a zároveň tím nejsložitějším. Jelikož BP mezi jednotlivými úpravami měl i více měsíční prodlevy, dá se ošekávat, že i zde to chvíli potrvá, ale předpokládám, že úkol upraven bude. Bohužel prozatím nemáme k dané úpravě info.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Warden : díky za toto info a chci se zeptat když mám tu mysi rozdělanou a budou mi tam chybět jen ty hráči tak jí budu muset po změně dělat od znova nebo ne ?
     
  4. Warden

    Warden User

    RΩUT£66™: Zatím se u většiny misí nestalo, že by se postup v misi ztratil. K chybě, že se ztratil, došlo jen jednou a to pak takové mise dokončovali jako omluvu automaticky na podpoře. Takže jsou jen dvě možnosti. Buď se postup neztratí, nebo za tebe misi dokončí podpora. ;)
     
  5. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    To ti tu nikdo neřekne a myslím, že BP má momentálně zcela jiné priority, než nějaké úkoly.
    Mám vyzkoušeno, že jsem v tomto úkolu po opravách úkolů sestřelil obyčejného golíka a i obyčejnou vegu a stejně se mi tyto lodě nezapočítaly do úkolu...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.