Návrhy Snížení BZ a Čest - Hodnosti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, 30/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co si o tom myslíte je to dobré či ne?

  1. ANO

    44.2%
  2. NE

    53.5%
  3. NEVÍM

    2.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím piloti taky vás už nebaví sledovat jak hrajete že je hodně zrádců na vaší straně hráčů co mají all klany - všechny firmy že si na vás dovolují na mapách že obcházejí systém tím, že pomáhají tito hráči svým členům z VRU a MMO na mapách??

    Přináším vám zde návrh jak zajistit aby nebylo tolik zrádců na mapách a konečně je potrestat pořádně a aby se vlastně rozhodly zda budou mít klan co je all nebo ne.

    Pokud hráč je firmy EIC "polaknovy" a má klan co je VRU a MMO tedy klan ALL udělil bych mu trest za to, že pomáhá svým členům a je zrádce pro svou vlastní firmu tedy že jste na mapě jde po vás tento klan. začne po vás střílet hráč z firmy VRU a MMO z jeho klanu "polaknovy" hráč ze strany EIC do vás začne taky střílet a následně vás zničí vlastně hráč z jeho klanu ale s tím že na vás jdou například 3 Vs 1

    Zde bych udělal trest takový že hráč který pomáhal svému členovi zničit toho EIC hráče bych udělil snížení Body zkušeností, čest a taky menší mínus na jeho hodnosti.

    Na serveru sledují toho že hráči kteří mají titul plukovník si strašně dovolují na své vlastní hráče.

    Abych ho shrnul trest bych uděloval:

    - Hráč co má tento klan co je klan ALL
    - Hráč co nemá klan ale stejně pomáhá enemy spoluhráčům
    - Hráč co je v klanu co s tím to klanem má war ale jejích klan je ALL


    A teď něco na stranu BP:

    1. Jaka pozitiva z toho pro hrace/klan/BP plynou.

    - pro BP menší programování
    - pro hráče spravedlnost že si rozmyslí zda vlastně budou mít tento klan ALL
    - pro klany bude méně klanu které jsou all všechny firmy
    - že se hráči naučí hrát za svojí firmu a ne za žádné jiné firmy - klany



    2. Jaky to bude mit dopad na vyvazenost hry a hratelnost.

    - vyváženost asi nic jen menší úpravy
    - hratelnost bude to trošku spravedlivé a bude se moc lepé hrát.


    3. Jaka negativa z toho pro hrace/klan/BP plynou.

    - hráči nebudou moct mít klany co jsou all
    - mohou trošku více přijít o hodnosti
    - trošku úpravy pro stranu BP


    A to je tak asi vše co mě napadá.
    Děkují za pochopení a hezký zbytek dne :)
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Souhlas a úplně ve všech bodech, tohle se mi tuze líbí.
    Zrádci ve svých firmách, nemějí dále co pohledávat.

    Konečně to navráti smysl fair play a původnému záměřu tvůrců DO.

    P.S.: Jenámúplnejedno můžeš vysvětlit, proč si zahlasoval za možnost NE!
     
  3. Aneb když si flaxíci stěžují.
    Temný vesmír není fér!
    Dnes je vše jednodušší a pořád jim to je málo.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Vůbec jsem tento návrh nepochopil a líbí se mi názor autora : pro BP jen trochu programování?
    baghiro ? :) #NoOffense -Doba komunismu už pominula a panuje zde demokracie a svoboda názorů ty košér záměř.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    autor napsal :
    A proč by hráči nemohli být v multiklanu? Toto tvůj návrh zakazuje nebo ruší?
    Opravdu propracovaný návrh do nejmenších detailů.xdddddddddddd
    P.S. pro autora? hlavně rozlišuj pojmy klan ALL a multiklan? Prase, aby se v tom pak vyznalo, natož pak IT programátor z BP.:mad::mad::mad::p:rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 31/10/18
  5. Já nejsem flax hráč co by měl flax letouny, mám kolem 100x LF-4, seprak a vše co mám mít ale prostě mě to rozčiluje že nás BP učí když si děláme účet abychom neporušovaly podmínky ale přitom to sami dovolily aby hráči obcházely systém.

    A kdo s tím nesouhlasí není to můj problém.
    Ono asi většinou kdo dal NE tak je asi zřejmě v tomto ALL klanu a proto s tím nesouhlasí protože by si nemohl dovolat na ostatní hráče.

    A názvy typu

    ALL klany - všechny 3 frmy
    Multiklany . taky všechny 3 firmy

    Hold používám zkratku co máme na serveru kde má každý klan na bitevní stanicí napsáno ALL a žádný multiklan
    Ono když se to vezme tak to je stejně ty dvě zkratky
     
  6. A nebyl by lepší po určitou dobu přestup do jiné firmy bez ztráty cti, aby členové klanu mohli být ve stejné firmě?
     
  7. nechapu nevím moc slozite nedokazu si to predstavit kdyby chleba stal 4 koruny to by bylo bezva nebo litr nafty 2 koruny to by byla fantazije ale toto ;)
     
  8. přesne tak, chceme fair play hru.. bez těchto nefér hráčů..jednoznačne ano...

    -baghira2- tak tak má slova, jak koza petřželi přesně tak..
     

  9. Chceme bojovat po boku své vlastní firmy a klanů co jsou například EIC

    A ne bojovat proti lidem kteří mají klan co je ALL a ještě k tomu jim ti EIC hráči pomáhají.

    Na našem serveru se stanice neudrží protože když jste EIC klan a postavíte si stanici na mapě tak tyto klany vám to mohou zničit.
    Když mají klan ALL tedy i členy EIC - MMO - VRU
    EIC stojí u vaší stanice s toho klanu a nic nedělá max pomáhá svým členům MMO a VRU vás ničit.
    A když jsme o toho že stojí tak jen sledují jak ten MMO nebo VRU hráč ničí bitevní stanici klanu co je čistě EIC.

    Takže zde furt pukají stanice vaší firmy ale vy s tím nemůžete nic udělat protože například ten klan je EIC ale má hráče z VRU a MMO a ti mohou tuto stanici v klidu zničit. Dosti mě to štve protože nemám šanci udržet stanici z klanem protože tyto ALL klany to furt ničí jejích hráči z jiných firem.
     
  10. Nemám rád ty nesmyslné wary..kdy k tomu přijdu jak koza k houslím..

    Naloguje si a tam mě ničí vlastní firma... ptám se proč protože máme war ...

    Jaký war.. to někdo nás ničil ... kdo nevíme... nevím myslím, že se dělají záměrné naschávy takto jiným hráčům..

    Já tedy už lodě a kor slabší nesundávám...a prostě jsou tu tací.... co stojí 10 minut pod sibem, cubikem...a jakmile máte 50 tisíc hp sundávají vás..

    tudíž se nejedná jen o stanice..ale taky to, že už to není ta PVP hra jak kdysi..

    Kde byli hráčí lemmy atd... kteří pochopili význam této hry..

    Mluvím, že časy kdy to hráli tyto legendy jsou pryč..a setkávám se jak s nooby na mapách.. a to i plukovník se chová na svoji hodnost.. že zámerně stojí v masku...

    sem tam je nějaký pvp souboj..avšak jsou to jen vyjímky... nemluvíme li o různých nakliváčkách apod..
     

  11. Všeobecně je to vše trapné už, co si pamatují když jsem začínal na serveru 2014 tak se nenašlo moc klanů co byli ALL ale každá firma měla svůj klan a své členy ale pak se to jak si rozmohlo a od té doby to jde do kytek.

    A teď když přijdeš na server tak vidíš plukovníka jak botuje na mapě a nechá se v klidu sundat a s toho klanu pak se on přihlásí a zavolá si na tebe celý klan to je hrdinství.
    Mě jen udivuje že botky lítají na mapě, celý den až do večera pak se přihlásí a jdou hrát a ničí vše co vidí bohužel :(
     
  12. ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ Krásný návrh +1 za snahu, ale stejně se do této diskuze zapojím. Rozdíl mezi klanem ALL a multiklanem je zcela zásadní. Klan ALL nemá firemní příslušnost a tedy i jejich stanice je nepřátelská pro všechny hráče bez ohledu na firmu. Multifiremní klan (dále zmiňován jen jako klan) na druhou stranu má firemní příslušnost, ale hráče ze všech firem. Tedy jejich stanice do určité míry poskytuje ochranu pro hráče jedné firmy pokud nemají válku. Dále tyto klany žádným způsobem neporušují VOP a to jejich existencí ani konáním. Tedy v tomto případě by mohlo dojít k žalobě ze strany hráčů patřící do této skupiny za případnou suspendaci, či jiné znevýhodnění ve hře.

    OT smazáno.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/11/18
  13. Tady si někdo plete zase výrazy

    Klan ALL ==) Má všechny hráče všech firem a bitevní stanice nejsou označené na mapě je to červené a při popisku na mapě je název klanu, čas jak dlouho jí mají, a zkratka buď je tam ALL, EIC, MMO, VRU

    Ve všech případech se stává že vidím stanice TOP klanů co jsou jen čistě ALL a mají členy všech 3 firem (EIC - MMO - VRU)


    Dále pak jsou klany například co u nás na serveru je: (příklad klanů jen)
    Klan - Ghost - MMO - Je mmo ale mají členy jak VRU tak i z EIC
    Ano jejích stanice jsou označené jako MMO což je fajn ale opět se jedná o All klan co má všechny 3 firmy v jednom klanu.


    A navíc já to beru tak i když má napsáno že je to ALL je to pro mě ALL klan
    A navíc pokud je MMO a má i jiné hráče z jiných firem stále je to pro mě klan ALL

    Protože pokud si hráč najde klan třeba u nás beru hráče z firmy EIC když můj klan je EIC tak chci EIC hráče.
    Kdybych měl hráče z MMO nebo VRU a moje firma by si postavila bitevní stanicí tak ty dvě moje firmy co nejsou EIC mohou klidně zničit klanu EIC bitevní stanice pokud s nimi nemám NAP nebo ALI.

    A to samé platí i na ostatní firmy.
    Měl jsem bitevní stanici a jsem EIC stále přiletěl jeden co má klan EIC ale je jiné firmy MMO - VRU a zničil mě sám stanici tak kde to potom jsme když má klan EIC tak má být EIC a nedělat problémy tím jde doslova.

    Od všech firem co se týče dominance do háje.
    Hold někdo to vymyslel, někomu se to líbilo a začal to provádět a je to velký trend ale snad je to brzy přejde.
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    A pointa?
     
  15. PanMajster

    PanMajster User

    Vsadim sa, ze minimalne 90% hraov co dalo nie na tento navrh su hraci multiklanu :D ZOHAN no koment... xd
     
  16. PanMajster a to nám jako nedává právo se k návrhu vyjádřit?
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Přesně tak.

    PanMajster to nejlépe pochopil a vystihnul.
    A za to, mu moc Děkuju. Že to vysvětlil i za mě.
     
  18. tak Ti vyhlásí válku a bude tě střílet stejně celý klan.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Bez klanu asi sotva.

    Někdo tu zde nepochopil, že tu jde o pointu toho; že tento návrh je zaměřen pro firemně hrající hráče, né pro zrádce jejich firem.
    - No a mezi zrádce, se ovšem počítají i členové multiklanů. Pro lepší pochopení toho, jak to PanMajster zrejmě myslel. Howgh. ;)
     
  20. No v noci jsem si postavil stanici a co se stalo..
    Dostaly jsme war od klanu GHOST..
    Protože jsme střílely jejich hráče co jsou z firmy EIC ale opět porušení firemní dominance důvod?
    Máme stanici doletěly jejich členové z MMO i EIC a MMO do nás začali šít a ti EIC hráči jim pomáhaly proto jsme dostaly i war ale nejsme jediný kdy s nimi má válku..

    Říkám si konečně by BP mohlo proti tomu něco udělat, dát tresty těm co mají tento klan.
    Navíc mám pár hráčů taky z MMO a VRU ale nikdy se nestalo, že bychom jako klan jim pomáhaly ničit naše členy z firmy EIC prostě musí sami za sebe jinak to nejde. Náš klan je v pohodě docela dost :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.