Solo -> UberKristallon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Genesis, 13/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Genesis

    Genesis User

    Jak na ně? UBVK má moc velkou range tzn. nedá se točit jako ostatní NPC proto není tak jednoduché si to odstřílet sám. Neříkám že si ho občas neudělám UBVK ale dá mi to docela zabrat.
    Nějaký tip, rada? s jakou lodí konfigurací na ně?
    Pro info mám kdispozici 31lf4 z toho 20lf4 na 16lvl a 20 štítů na 16lvl, mám všechny lodě :)
     
  2. Karlosray

    Karlosray User

    ve skupine je to nejlepší
     
  3. Rada,pokud ho potrebujes do ukolu tak se s nekym domluv. Jinak se UVK nevyplati moc strilet. Moc munice a odmena jak za cubikon. Jinak ja ho sabuju na stojaka a pak vetsinou x3 a jde to docela dobre. Obcas mu hodim pld-8. Lod aegis.
     
  4. Genesis

    Genesis User

    ano ve srovnání s cubikony je to nevýhodně ale na cubikonech je moc lidí takže když střílet jiná NPC než cubíky tak krysy jsou nejlepší volba
     
  5. SauronL

    SauronL User

    jenom dodám že 1 ubk je také 2 bbk nebo 8 bk
     
  6. Drift1

    Drift1 User

  7. Genesis,jestli máš Peta a v něm dostatek laserů,lze střílet uberkrysu jen petem anichž by do tebe šla a to tak,že do ní vystřelím raketu pld-8. Sice to trvá dlouho,ale je to taky možnost.
     
  8. Genesis

    Genesis User

    to trvá hodně dlouho .. já tím chci vydělávat
     
  9. Genesis,dělat uber krysy na výdělek se nevyplatí,to už máš lepší jít na piráty :D
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Genesis skutocne Uber niesu vhodne na zarabanie, maju vela HP a stitu a dlho trva nez ich puknes a odmena nieje nic extra

    je niekolko zakladnych ciest kde sa dobre zaraba
    cubikony,pvp boxy,paladium,Low brana, mensie npc z uber mapy...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Genesis

    Genesis User

    UBVK je stále jen 8 násobná krysa a nebo 64 malých krys takže než hledat po jednom odstřelím velkého a když mám vyhledávač na NPC tak prodlevy nejsou tak veliké :)
     
  12. Genesis,tak za prvé,velkou krysu můžeš střílet na stojáka a tím pádem do ní jdou nejen lasery,ale i rakety,ale uber krysu,musíě střílet na dálku a občas i poodletět,kdy jí nestřílíš,zapamatuj si,že nelze srovnávat 8 velkých krys s uberkrysou,dále můžeš velký krysy střílet pouze x1,ale uberkrysu x1 budeš sundávat hodně dlouho,což je riziko,že tě kekonci sundá nepřítel a to ani nemluvím že více VKček můžeš kamkovat když jsou u sebe a tak násobit poškození,kdežto uberkrysa je jen jedna,tzn že nenásobíš nic. Doufám,že nyní už ti to je jasné o čem tu mluvím na uber krysách nebudeš mít nikdy větší zárobek než na krysách normálních.
     
  13. Mimochodom UBVK je čo? Uber Boss Velká Krysa? Také neexistuje, jedine UVK Uber Velká Krysa
     
  14. Rada?? :) ok :) nauč se točit :) já si ho utočil s phoenixem 1 :)
     
  15. postman

    postman User

  16. |Oromë|

    |Oromë| User

    postman da sa ako tak tocit velkym oblukom ale je to docela otravne a tazke a trva to dlho ak si nato sam

    uberkrysy su celkovo dobre maximalne do uloh, urcite nie na farmenie
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Pokud máš PETa, tak to jde vcelku jednoduše. Ještě líp, pokud máš aegisu, s golem by to bylo pro tebe zdlouhavější. Vzhledem k tomu, že když jí budeš točit, tak tě vždycky jednou za čas kopne, tak je dobrý si vzít PETa (s alespoň 1 laserem) a pokaždý, když máš málo štítů / BŽ, tak se vzdálit, ale nechat střílet PETa, aby se UVK neopravila, ale ty ses zatím opravit mohl.
     
  18. SauronL

    SauronL User

    Když to nevíš tak ti doporučuji použít google překladač.
     
  19. postman

    postman User

    Dík za odpovědi. Čekal jsem nějakou taktiku, s kterou je to brnkačka, tak mi to z odpovědi hráče ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™ vyznělo. Ve dvou se to dá. Ale domlácený jsem byl jako točící hráč slušně.
     
  20. sandy rivers jako já to dělám tak že neustále klikám myší na mapu směrem od uvk s pomalou konfou, mám golíka věšinou.. a postupně klikám kolem něj, je to podle mě fakt o přesnosti, taky se mi stane že do mě střlí, ale na těžké konfě mám 323k štítů + 4.7k dmg x1 bez sepráku...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.