★SoudcE*D3nd4★/ Hledám klan CZ3 - MMO

Diskuze na fóru 'Klany' zahájená uživatelem sadild4, 23/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sadild4

    sadild4 User

    Ahoj hraju na Cz3, firma Mmo .... Hledám trošku početnější klan (Mmo) který si mezi sebou dokáže pomoct a navzájem se nesundavá :) ... Nehledám klan který dává nesmyslné wary a nenapadá bezdůvodně hráče vlastní firmy :) ..

    Jméno : ★SoudcE*D3nd4★
    Teď něco o mě :
    Dřív jsem hrával na Cz1,2 .. prakticky od založení serverů, prošel jsem si mnoha fázemi hry a s touto hrou mám velké zkušenosti,dokážu se velmi rychle vylepšit , přizpůsobyt a dodržovat klanová pravidla :) .. Pokuď je nutná instalace skype,teamspeak,atd... tak ne dík ;) A důvod ? Počítač si udržuju ve špičkový kondici , kvůli bezproblémovému hraní :) ... Kontakt mám fb.
    Výbava : Dnů od registrace uplinulo hodně, ale začal jsem hrát asi tak před 24 dnima :) ... za tu dobu mám tohle : Loď Vegeance,4*iris,9*lf3,2*B02,full nejlepší pohony,zbytek tvoří nejlepší kreditové vybavení ,doplňky všechny co se mi zdáli užitečné :),1* Havoc,Pett.
    Hodnost:
    Šéf-seržant
    Žebříček:2.208
    ↑ Zkopírovaná hodnost a pozice :)
    V případě že by o mě někdo projeví zájem, případně víc klanů, dám přez toto vlákno vědět jak jsem se rozhodl :)

    Z pozdravem
    ★SoudcE*D3nd4★
     
  2. Malej detail, kterej trochu bije do očí: Takže hledáš klan, co nedává nesmyslné wary, ale bezdůvodně napadá hráče vlastní firmy?;)
     
    Kapybara_ΞXIŦION™ a Altlantis tohle ocenili.
  3. [KΞLT] ale musel bys k EIC
     
  4. sadild4

    sadild4 User

    ►ρяοvοкατεця◄†vяц† .. Psal jsem to v noci , takže malá chybička ve formě předpony se vbloudila ;) :)
    Cruenta†Ultionem . Z Eic na Cz3 nemám moc dobrý zkušenosti ... co se týmovýho hraní týče,ale takle začínaj upadat i ostatní firmy :/.. navíc - čest za přestup :/..

    Doplnující informace : Pár tisíc expů a mám levl 14 :)


     
  5. sadild4 v pořádku, jen jsem chtěl upozornit:)
     
  6. Korben

    Korben User

    sadild4 Už v názve témy , má byť uvedený server a prípadne firma. o_O Tento krát ti názov upravím.
     
  7. sadild4

    sadild4 User

  8. Klan je malý, ale bohatý a poctivý. Neberu lidi co mají některé věci, jako nahrané hodiny v nepořádku. Zas po mě nemůžeš chtít, abych v 18 (skoro 19) lvl měnil firmu já :D.
     
  9. sadild4

    sadild4 User

    To chápu :D , ale zase bych přišel o dost kontaktů :D
     
  10. Mamina71

    Mamina71 User

    pro Cruenta†Ultionem - kolik vás je v klanu ? Máte nějakou podmínku četnosti hraní ? Nebo to nějak nehrotíte a hrajete jen když je zrovna volný čas ?
    Pokud by odpovědi byly OK, tak bych měl zájem, jsem EIC, 16. lvl, lodě Goliath, Citadel, Spearhead, čerstvě vydražený Aegis (musím dokoupit další hangár).
    25 SB, full LF3, full štíty a pohony, Pet lvl. 4, boostery sem tam i distribuční. :)
    Kdysi jsem hrával spolu se synkem na GE1, ale jeho DO už omrzel a dnes hraje jiné hry.
    Já si tu na CZ3 občas hraji jako samotář, ale přiznám že mně to nebaví bez parťáků.
    Skype ani TS momentálně nepoužívám, pokud by to bylo nezbytné, možná bych něco z toho překousl.
    Lítám si, střílím NPC, plním akční úkoly, ale např. lovy v jednom nejsou reálné.
    Brány tu na CZ3 ještě nemám hotové žádné, neb nebaví mně nudit se sbíráním paládka.
    Reálné finance jsem nacpal téměř výhradně do nákupu logdisků na zvýšení SB, ostatní výbava je všechno vydraženo. Což je vlastně důvod, proč živořím na CZ3 - dá se tu slušně dražit, rozhodně lépe než na GE1, tam je to vše 3x až 5x dražší.
     
  11. sadild4

    sadild4 User

    Tak jsem rozjel klan na CZ3 a zatím se nám daří dobře :)