Soutěž o nejlepší lodní design komunity DarkOrbit - DISKUZE

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. =Marvin=

    =Marvin= User

    Zde probíhá diskuze k soutěži o nejlepší lodní design komunity DarkOrbit. Pokud máte k soutěži jakékoliv otázky či postřehy, vkládejte je prosím do tohoto vlákna.

    Oficiální oznámení k akci a téma pro vkládání soutěžních příspěvků naleznete [ZDE] a [ZDE].
     
    Naposledy upraveno: 23/4/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Honzin

    Honzin User

    Jak dlouho trvá taková soutěž?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Zajímá mě jakým způsobem to má být provedené...jestli to musí být jen obarvená šablona co je v soutěžních příspěvcích nebo to může být nakreslené ručábo na papíře z jiných úhlů apod.

    Díky jsem jedno velký ufo :).
     
  4. Honzin

    Honzin User

    Na grafické úrovni podle mě s kterými se bude dál pracovat.
    Všechny styly dovolený.
     
  5. Mě právě přijde, že bude možné udělat design jen na tu bílou kostru bez textur...takže photoshop, nabarvit a odeslat...a BP vybere nejlepší barevnou kombinaci :D.
     
  6. Honzin

    Honzin User

    Ano design změna tvaru. O barvu tak ani (nejde)+-.
     
  7. 19k6

    19k6 User

    Podla mňa to musí byť tá šablona .. možno design na cyborga.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Design stačí pro soutěž vytvořit na šablonu která je přiložená v soutěžním tématu, u výherního designu už zbytek modelování udělají grafici v BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. 123812

    123812 User

    *jakub1310* pěkný design, ale tohle podle mě neprojde - kdyby to byla česká hra, tak možná... ale takhle asi ne :)
     
    *jakub1310* tohle ocenil(a).
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Teda *jakub1310* je jasný favorit pro naši komunitu.:):rolleyes:
    Btw. Jaká bude odměna?
     
    siux a *jakub1310* tohle ocenili.
  11. Ty puntíky jsou fajn, ale víc by se mě líbil pišišvorkovej štýl :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Honzin

    Honzin User

    Ty první jsou ze srandy vole.
     
  13. 123812

    123812 User

    ZOHAN - taky si myslím, ale jak jsem již psal, podle mého názoru tohle v BP nemá šanci vyhrát... Takhle by mohli přidat pro každou zemi :), ne zrovna jen pro ČR. :)
     
  14. The winner will be the first to have the design, and get to assist us in naming it.
    Z en fora :)
     
  15. 123812

    123812 User

    •»Śøŋºº«• Tak to je super, že ho bude vlastnit hned :) Bude jediný na všech serverech :D
     
  16. 19k6

    19k6 User

    Boha všetko vždy zistujeme z iných fór ako z naších .. :-D Čím to asi bude :oops:
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ať koukám, jak koukám tak tam tuto větu přeloženou opravdu nevidím.
    The winner will be the first to have the design, and get to assist us in naming it.
     
    *jakub1310* tohle ocenil(a).
  19. pecko

    pecko User

    nechápem tak ten prvý obrázok má byť dizajn pre cyborg a ho iba vymaľovať :D to by som sa pekne vyfarbil :) keby som kúsok fantázie nedal do toho a dizajn svoj nenakreslil. ale keď tak, tak z tohoto machuľu urobím.
     
  20. Arya

    Arya User

    Obrázek se nezobrazil, protože jsi vložil adresu stránky místo adresy obrázku. Musíš vložit přímo adresu obrázku. Příspěvek jsem upravila a ty můžeš mrknout sem Jak vložit obrázek na forum, ať příště víš jak na to. ;)