Soutěž o nejlepší lodní design komunity DarkOrbit - DISKUZE

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 23/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ZOHAN - vítěz(této soutěže) obdrží jako první tento design a může pomoci při výběru jména:D
     
    -baghira2- a ΞΙÐΛМΙ$® tohle ocenili.
  2. Honzin

    Honzin User

    Já bych stejně potřeboval vědět do kdy tato soutěž trvá?
     
  3. Hlasování hráčů je do 25. května a poté už bude návrhy projednávat DO tým, který by měl zveřejnit výherce 31. května. Takže čím dřív uděláš návrh a postneš, tím lépe. Ke konci moc ocenění nenasbíráš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Honzin

    Honzin User

  5. Honzin

    Honzin User

    Tak potom nechápu proč je tam nikdo neuvedl na českém fóru.
    Informace.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    -baghira2- a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  7. Honzin

    Honzin User

    No a ještě by jsem se chtěl zeptat jak přesně funguje to hlasování.
    Nebo jak bude probíhat takové hlasování Community.
     
  8. whiskey21

    whiskey21 User

    Příjde mi ,že tahle ta soutěž nemá žádnou úroven, 1/4 , i více obrázků od soutěžících je jasnej propadák , který postoupí tak leda do hvězdné pěchoty . Nechápu proč nejsou nějaké větší požadavky ... přeci není normální zde zveřejnit něčí obrázek , který je vytvořen v malování , několika stříkanci sprejem ...zastiní to leda tak ty lepší výtvory . Samozřejmě at' má každý možnost přidat svůj vlastní výtvor ,ale např . až po schválení admina , kdy by řekl jestli je návrh dostačující nebo ne ... kdyby nebyl dostačující , tak dotyčný na tom zapracuje a neposílá sem každý bordel co vytvoří během 2 minut .
     
  9. whiskey21 Vždyť je to jedno, každý ať si přidá co uzná za vhodné, alespoň mají všichni stejnou šanci. Mě osobně většina baví, prvních pár příspěvků neřeším, byl to vtip a třeba ještě klucí překvapí. A to můžeme být ještě rádi, že nedorazila ta ostatní smetánka z jiných klanů :D

    Nejvíc se mi líbí návrhy na EN foru, tam si dávají opravdu záležet :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Łïmïtlεşş, tady vidíš, co se dá všechno vytvořit a jak si dají záležet. Líbí se mi třeba:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    To už je rozdíl několika tříd...
     
    Punisher, -baghira2- a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  11. Cruenta†Ultionem Všude jsou super nápady, díval jsem se i na ostatní fóra a musel jsem si držet bradu u některých příspěvků. Akorát na tureckém fóru jsem to zatím nedokázal najít, tam jsem ztracen :D.

    EDIT: Tak už jsem našel i tam, problém byl v tom, že neumí vkládat obrázky na fórum :D.
     
    Naposledy upraveno: 26/4/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. 123812

    123812 User

    Ano, na anglickém foru si s tím hodně vyhráli!

    PS: Své 3 designy předělám, jen co budu mít nějakou hodinku volnou :)

    PS2: Obrázky předělány, snad se budou líbit!
     
    Naposledy upraveno: 27/4/18
    -baghira2- a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  13. Honzin

    Honzin User

    Kdybyste měli někdo nějaký návrh na design a neumíte ho samy o sobě navrhnout ale umíte ho dobře popsat tak sem s ním? :)
     
  14. Zdravím, chtěl bych se zeptat kdy je plánováno vyhlášení vítěze soutěže. A jestli nejlepší návrh z každého jazykového fóra, taktéž něco obdrží a nebo jen celkový vítěz z celé komunity darkorbit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. =Marvin=

    =Marvin= User

    Vítěz celé soutěže už byl vybraný, jen BP čeká s vyhlášením, prvně musí vyřešit nějaké právní věci ohledně toho. Dnes bychom ho už mohli vědět. :) Co se týče lokálních nejlepších tvůrců, ti by také měli něco malého obdržet. ;)
     
  16. Ok, díky za odpověď a omluvám se za duplicitní téma, ale tady mi nikdo 3 dny neodpovídal, tak jsem to zkusil v jiné sekci.
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  17. Tak tu mame viteze... Autor designu je jakysi Spanel LocoHadams.

    Za me teda zklamani, prosel jsem si vsechny nase vytvory + anglicke forum a nasel jsem dost designu, ktere se mi libily a troufnu si rici, ze byly hezci nez tento.

    Zajima me nazor ostatnich, jak se libi vam?

    [​IMG]

    Zdroj: FB - Darkorbit.
     
    -FIGHTER-(eic)1 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. 123812

    123812 User

    Imperátor - taky jsem zklamaný. Ano spousta byla hezčích, ale nedostaly se do dalšího kola, asi proto vyhrál tento. Teoreticky tam konkurence mohla být malá, protože záleželo na počtu ocenění, nikoliv na kráse ... stačilo mít spoustu kamarádu co vám dají "hlas". :D
     
  19. to si ho radši vymaluji pastelkami,než tohle :eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).