Chyby Spaceball 29.10. Nabukadnezar

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem groot, 29/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. groot

    groot User

    [​IMG]164764840 server CZ3
    Čas zjištění chyby 20:40

    Dobrý den,

    dnes jsem se účastnil spaceballu a v logu v herním okně jsem prokazatelně ukořistil během spaceballu tři boxy. Před jejich ukořistěním jsem se díval na stav EE a byl 340EE. Po ukořistění zmíněných tří boxů jsem měl 360EE. Došlo k započtení pouze jednoho. Nevím zda se to stalo jen mě. Podle bilance uridia bylo započítáno i uridium vždy pouze jednou.

    Z počátku mě napadlo že se jedná o nějaké opatření aby se box na každého dostal ale váš kolega Platan mě odkázal na forum čili předpokládám že to asi takto být nemá.

    Nevím zda je možné to nějak prověřit v každém případě bych rád věděl zda má tedy smysl snažit se ukořistit více nežli jeden box.

    Děkuji za odpověď.
    S díky a pozdravem Nabukadnezar.
     
    Naposledy upraveno: 29/10/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Buď pozdravený, ó veľký Nabukadnezar. :D
    Iste si znalý historických udalostí + aj to, že Tvojou prezývkou sa nazýval panovník Novobabylonskej ríše. :D

    K Tvojej otázke. Či má teda zmysel snažiť sa na spaceballu ukoristiť viac než jeden box?
    Odpoveď: Nie nemá. Nakoľko si bol z toho, tak veľmi sklamaný, že Ti započítalo len obsah jediného boxu.

    A ak máš podozrenie, že by to tak nemalo byť. V tom prípade ide o hlbší problém a vtedy to rieši herná podpora.
    Ak sa Ti tu, ku tomu patrične a zrozumiteľne nevyjadria; mal by si im tam veľmi slušnou formou napísať,
    ako ku tomu a vlastne došlo. Pre lepšie pochopenie.

    Pretože môže aj nemusí ísť o chybu v systéme. Takže je potrebné to veľmi podrobne popísať, aby
    na základe toho určili či šlo alebo nešlo o chybu. Ak to tvrdí Platan, tak niečo na tom pravdy, predsa len bude.

    EDIT: Prajem Ti v skorú a včasnú odpoveď ohľadom toho, čo potrebuješ k tomu zistiť.
     
    Naposledy upraveno: 29/10/16
  3. groot

    groot User

    :D Budiž ti dána nebývalá síla k dosažení mnohých úspěchů.

    Zdravím tě Baghiro, no zklamaný jsem byl velice protože ukořistit tři boxíky stojí nějaké ty miny atd atd :D
    Pokud se mi tu někdo fundovaný vyjádří tak že by to být takto nemělo a mám se obrátit na podporu samozřejmě tak učiním.
    Ale nechci je zase zbytečně hltit malichernostmi, třeba to tak má být, to je to co tu doufám zjistím :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    groot Pokial nie je zaznam v bilancii a ani v denniku, potom nemame ako zistit kolko boxov si zobral. Rovnako aj v nasej databaze v case okolo 20:40 nevidim zobratych viac boxov naraz.

    Kludne to mohlo byt aj tak, ze niekto skocil na box skorej a tesne ho zobral, kazdopadne ked nie je o boxe zapis, nemame ako overit ci si ho realne zobral. Jedine ze by si nahral nejake video kde to je preukazatelne vidiet, potom by sme to mohli riesit ako chybu, pripadne ak to bude hlasit viac ludi.
     
  5. groot

    groot User

    Dobrá, budu se snažit i příště a pokusím se to zachytit :)
    Děkuji za čas, ochotu a vynaložené úsilí.
    Přeji vám hezký den a mě spoustu milionů uridia :D
     
  6. Ahoj groot,

    Včera som tiež bol na spaceballe a ukoristnil som aj 2-3 boxi normálne....
    Je dosť možné ako píše |Oromë| že ho niekto zobral tesne pred tebou. :)
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Hráč dostal odpoveď a považujem za vyriešené.

    Verím, že nabudúce to pôjde lepšie :)
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.