Spájanie serverov dotaz

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ••†GHØSTΣR†••, 23/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám ešte taký malý dotaz. Ak sa budú spájať servery cz1,2,3 a ja vlastním účet na ktorom mam rozohratú aj cz1 aj cz3 ako sa mi to spojí ostane mi len 1 server alebo ako? nechapem tomuto :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Borat

    Borat User

    To ešte nevie nikto ako to bude riešené. Pokiaľ budeme mať o tom informáciu tam vám ju poskytneme.
     
    Platan tohle ocenil(a).
  3. Okej dikes :) som zvedavý ako sa to porieši a tešim sa na spojenie :) teda ak bude
     
  4. pecko

    pecko User

    možno že to urobia, tak ako keď urobili nový hangár, za rovnaké lode si dostal uridium, ale to strieľam len tak od boku :) a samozrejme aj keby som mal pravdu, je toho tu oveľa viac nad čím treba špekulovať.
     
  5. Warden

    Warden User

    pecko: Asi úplně stejný princip to nebude, neb například by ti hráči, co udělali některé úkoly na různých servrech, měli výhodu oproti těm, co je dělali jen na jednom serveru. Nechme se překvapit. ;)

    EDIT: Neaktuální téma.

    LOCK
     
    Naposledy upraveno: 6/1/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.