Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 3370[​IMG]cz2_Cruenta╬Ultionem©®[​IMG]Důstojník[​IMG]2,249,404
    3381[​IMG]cz3_Cruenta╬Ultionem©®[​IMG]Důstojník[​IMG]2,235,844
    Tak určitá podobnost tam tedy určitě je :D. Asi se musím přeskočit :D.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher ako som už napísal, cz2 celkem jasně pustím dolu vodou.
    Pokud tam budou škodit a hatovat hráči z GE2, hrát tam již nikdy nebudu.
    - To jsou má poslední slova, k tomuto serveru.

    A o zajímavé lidi, tam scela jasně nestojím. Levhardovi samotáři nik nesmí a nebudě: beztrestně šlapat na chvost.
    Raději o takový server, nikdy víc nezakopne. Ať si někoho jiného vyberou za svůj cíl, už tam víc nehrám & končím.

    P.S.:
    Také se zachovám k cz2 stejně, jako sem to zde: #326 popsal o cz3.
    A nakolik se to již provalilo, tak pro mě, už i cz2 úplně končí.
    - Nech se ničí navzájem. Mě už to může být jedno.

    Výsledek známe: dřív nebo později, Ti co mějí alespoň špetku soudnosti, napokon také to odmítnou nadále hrát.
     
    Naposledy upraveno: 15/8/18
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  3. -baghira2- tak mě už na to nesejde, já už jsem skončil nemíním se hádat s hráči co mě hatují při hře..

    Akorát čemu se dívím, je to že náš první že žebříčku je až na 12 pozici.. to je jedno..

    pro mě hra skončila to nemá smysl.

    nějaké suporty na podporu nemá smysl dávat protože je to bez odezvy.. proto jako rozumný hráč hru nezapnu.

    -baghira2- udělej to taky a máš klid od hry před krachem

    PS:

    cituji po spojení:
    Chci jenom říct že todle je možná ještě horší než kdyby ty servery vůbec nespojily jelikož hodně hráčů asi cca 75% si už nezahrajou... a pokuď příjdou nový hráčí tak ti odejdou protože je to nebude bavit jak to bude těžké...

    Jediný rozumný na foru je -baghira2- a já ostatní moc asi nechápou o čem se bavíme.

    Mějte se fajn
     
    Naposledy upraveno: 15/8/18
    goodman88 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. jaritko

    jaritko User

    Nevidím problém v tom, vypnúť chat a vysvetliť im to na mape. Ja napríklad používam len skupinový chat v prípade, že som v skupine s hráčmi mimo TS. Ináč ho práve kvôli takýmto luďom ani neotváram.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. goodman88

    goodman88 User

    Spojeni serveru dopadlo zle jak se dalo cekat :-( Samozrejme krome plukovniku atd. :-D A ted kdyz to tak dopadlo tak vetsina hracu by chtela SPRAVEDLNOST! Kdyz se dalo zaridit slouceni serveru tak jde otevrit novy server (CZ) vzdyt to se neda hrat! 2000hod. odehranych a najednou jsi jeste vetsi FARMOU :-D radeji hrat od nuly nez projit prvni branou a jsi dole :-D budu rad kdyz me nekdo podpori :) Mozna to k necemu bude...
     
  6. goodman88

    goodman88 User

    kdyby udelali po slouceni novy server CZ tak je klid! tomu rikam SPRAVEDLNOST! nemuselo se resit tohle...
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  7. goodman88, nevytvářej prosím multi-posty, používej tlačítko upravit u svého předchozího příspěvku :).
    [​IMG]
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  8. goodman88

    goodman88 User

    jelikoz ze s hrou uz koncim a tak se jako blbec zeptam i kdyz vim ze asi zbytecne. bude se otvirat novy server?
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  9. souhlasím s tebou...aspon někdo napsal jak do dopadlo, jako ze zajímavosti jsem přihlasíl na cz2 a kluci to je horor.

    goodman88 na DO jdi k řece dej přítelkyni a neřes tuto hru.

    Mnoho štěstí v osobním životě přeji..
     
    goodman88 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. goodman88

    goodman88 User

    Vis ja jsem tady clenem od 2011 a musim rict ze zacatky byly jine...Lide tady byli jiní...Dneska na chatu je sami SMRAD! ktery se vytahuje...Je to super hra a je nejlepsi co jsem hral ale bohuzel je strop kdy musis skoncit. a to je prave ted! Kdy doslo ke slouceni...Ted uz si slabsi hraci muzou stavet na hlavu :-( prijdu sem az bude novy server a mozna se tam potkame :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Avira221

    Avira221 User

    Mne je vás normálne ľúto...
    Namiesto toho aby ste ukázali akí ste dobrí na mape tu neustále revete a vždy sa len na niečo vyhovárate.
    Čo ma spoločné chat s tým aký som dobrý v hre a na mape ?
    Vypnem chat a hrajem. Bodka.
    Najprv tu reveš že to je tam sám Nemec, a pritom to je zmes všetkých hráčov...
    Neustále len výhovorky...
    Mne je trápne za vás, čo tu furt predvádzate.
     
  12. Avira221 omluv mě, ale prosím tě, přečti si příspěvky od -baghira2- a ode mně ještě jednou ..

    Nechápu píšeš jaká to je hra, že stačí vypnout chat. Tak se podívej do hry a uvidíš, že píšeme pravdu.

    Podle mě vůbec nepíšeš k tématu..:confused:
     
    goodman88 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Alyctro

    Alyctro User

    ja inak vobec nerozumiem co tu zas riesite :) , alebo je vam len zrazu luto tých penazi čo ste sem investovali. je to len hra o nic nejde, tiež som dosiel na mapu ,dal som ltt (len tak tak ) 2 cubi a bol som 5x dolu , no a ?? vsak sa nic nedeje , trocha sa to utrasie , treba spojit sily a ide sa dalej :) , raz mate problem že su prazdne mapy,(stale som cital kedy ,kedy,.. kedy sa už spoje servery ) teraz zas placete že je tu toho moc . a co niekto pise na chate ?? :D co ste male deti ??
     
  14. Alyctro ale mluvíme o hate ze strany hráčů a nesnášelivosti jistých hráčů vůči cz/sk komunitě.

    Ne o tom, že tě sundá někdo 5x na cubách. Tak si přečti prosím tě příspěvky..

    co se týče peněz to mě nemrzí..ale jak říkám ted se to nedá hrát v takové situaci jaké to je.

    Jinak četl jsem chat a je to tam jak píšu hate atd..

    Já nevím, jestli ti nedošlo. Mě už to nebaví, osvětlovat každému problematiku na DO..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. goodman88

    goodman88 User

    O penize tady nejde...Slabsi hrac si uz nezahraje. Ono je vporadku ze se servery spojili ale mohli myslet na hrace kteri si uz nezahrajou a pro takove hrace meli otevrit novy server at je ta hra trochu fer kdyz to tak zkazili...Takove clanky co tady pisu by se meli podporit! vsak o co tvurcum jde...Udelaji novy server kde budou novy hraci dotoho cpat prachy a maji zase klid od takovych jako jsem ja...
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Vy to snad vůbec nechápete, botaři z 2 serverů přeskočili ty ostatní z jiných. Mě umístění nezajímá, skus mě napadnout na mapě. Jo, hrát rukama je jiné.


    Neudělají to. Blbý, ale pravda.
     
    Naposledy upraveno: 15/8/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. =Axel=EXZA

    =Axel=EXZA User

    dakujem BP ze ste spojilige2 cz2 neviem sa pohnut z portu dobry ťah ale prachy nedostanete a na paladium ani nejdem lebo tam kazdy iba slabych dava ako si mam vylepsit lod ani kristalona nedam lebo ma hned puknu dakujem ste zlaty .vzali ste mi chuť na hru nenavid ju
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    =Axel=EXZA zde sem již napsal, pokud spojí cz2 s ge2, výsledkem budě skáza. A měl sem pravdu: už se tomu stalo.
    Jediné co můžeš udělat, je skončit s hrou. Bez její financování. Přejí Ti v reálnem životě, jenom to nejlepší. Ať se Ti daří.
     
    goodman88 tohle ocenil(a).
  19. Jsou mapy, kde se moc lidí nepohybuje, stačí se zamyslit kde, a můžeš farmit bez sestřelů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. 123812

    123812 User

    Tak spojení za mě zatím na jedničku. Ve hře jsem objevil nový titul - Zasloužilý generál, nevíte někdo, za co je?

    Hráčů zatím dost, jsem zvědavý na demanery - zda tady taky vládnou sobecké multiklany.

    [​IMG]

    EDIT: teď jsem potkal i zasloužilý plukovník. To je odměna za minulé hodnosti? Jen ty nejvyšší?
     
    Naposledy upraveno: 16/8/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.