Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 123812 ale nejsi General ale šef-plukovník. A jsi full elit. Bavíme se o slabších hráčích a hatům vůči nim.

    Bohužel je tvůj příspěvěk mimo téma ..

    Tak se měj fajn.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. jaritko

    jaritko User

    Téma má názov Spájanie serverov a 123812 sa pýtal ohľadom titulov práve na spojených serveroch. Čo mi nepríde mimo témy viac ako to, čo kto vypisuje na chate, ktorý sa dá navyše vypnúť a nemá priamy vplyv na hru.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. chattt

    chattt User

    Ahoj jen taková poznámka - hodně lidí si stěžuje na to, že se nedá hrát, že tě nenechají střílet npc, nebo dělat úkoly, ale kdyby jste hráli třeba na Globální evropě, tak tam je to normální - je spíš nelogické, aby jste někomu napsali, aby vás nechal něco splnit - je to váš nepřítel !!! a Někdy do vás začne pálit i "přítel" z vaší firmy třeba, když už máte nějaké silné npc skoro zničené :). A i v normálním životě se to běžně děje -nežijeme v ráji a ne všichni jsou kamarádi kteří tak vypadají, ale může to být jak říká jeden známej k...a převlečená za kamaráda :) . Jinak přeji hodně úspěchů, hlavně v osobním životě - tohle jsou jen jedničky a nuly :)
     
  4. 123812

    123812 User

    To nejsem já, já jsem slaboučký kapitán. Ptám se, protože před spojením to nebylo, kam jinam bych měl dotaz směřovat? Když nechceš odpovědět, tak to tady zbytečně nezahlcuj.
     
  5. =Axel=EXZA, prvých pár dní to bolo rušne aj keď spojili ge2 a cz3, stačí chvíľu počkať a ukludní sa to ;)

    123812, pozri si Profil Pilota > Úspechy > Úspechy aktivity (rôzne)..... tieto tituly sú zato keď danú hodnosť dosiahneš (generál, generál junior, plukovník, šéf plukovník)... :D
    A áno, aj tu sú sebecké klany, ako na každom servery.... takze uvidíme aká bude akcia
     
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  6. a jak to bude z adminama na forum kdyz ted jsme GE2
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. jaritko

    jaritko User

    Fóra sa rovnako ako aj podpora delia podľa národnosti a nie podľa serveru. Takže všetko ostáva po starom.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Alyctro

    Alyctro User

    no tak nvm , za mna pohoda
     
  9. Spajanie serverov neriesi nic pre poctivych hracov.Podvodnici s programom si lietaju stale beztrestne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Sloučení CZ2 -> GE2, má někdo přehled kolik bylo hráčů před a kolik je teď po sloučení ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. 123812

    123812 User

    *Firefox1* Teď je u firmy eic cca 7500 hráčů - na cz2 jsme jich neměli ani 2000 (myslím tak 1700? 1900?). Takže pokud je ve všech firmách + - stejně, tak cca 22 000 hráčů?
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  12. .GRIBAR.

    .GRIBAR. User

    pondelok 10:50 23118 hráčov.
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  13. Když si dáš v TOP stranu 100, tak tam najdeš posledních 10 hráčů, tedy 9990- 10000.

    9990[​IMG]cz3_BAŜsTĮK[​IMG]Astronaut-začátečník[​IMG]846
    9991[​IMG]cz2_gugush1984[​IMG]Astronaut[​IMG]845
    9992[​IMG]cz2_Uncle.Ben...[ŤΛÐ][​IMG]Astronaut[​IMG]844
    9993[​IMG]cz2_Malejtam[​IMG]Astronaut-začátečník[​IMG]843
    9994[​IMG]cz2_Amlazo123[​IMG]Astronaut-začátečník[​IMG]841
    9995[​IMG]#nsplawvex[​IMG]Astronaut-začátečník[​IMG]841
    9996[​IMG].*****.[​IMG]Astronaut-začátečník[​IMG]840
    9997[​IMG]cz2_jorek666[​IMG]Astronaut-začátečník[​IMG]839
    9998[​IMG]cz3_kopnimehned[​IMG]Astronaut-začátečník[​IMG]839
    9999[​IMG]cz2_OliviaHolt[​IMG]Astronaut-začátečník[​IMG]839
    10000[​IMG]adam098[​IMG]Astronaut-začátečník[​IMG]839
    Kolik bodů a kolik vteřin (nebo minut) má podle tebe nahraných těch dalších 13 000 hráčů?
    Protože, bavit se o takovýchto hráčích o hodinách hraní je blbost.
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=6oM3d&profileCheck=JXjfP&lang=cs
     
    Naposledy upraveno: 20/8/18
    -baghira2-, _mnemonic_ a *Firefox1* tohle ocenili.
  14. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Zle som sa vyjadril. Je tam 23118 uctov, nie hracov. Moze byt zalozeny ucet a nikdy sa na nom nehralo a taktiez moze mat jeden hrac aj niekolko uctov.
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč je tolik takových účtů po spojení? Nedávno po založení nového účtu na něm přistálo určité množství sepromu(to ještě seprom po sestřelu vypadával z lodi) , tak hráči zakládali nové účty a kvůli vlivu a sepromu je stříleli.
     
    *jakub1310* a ∞-Ămorîn©-∞ tohle ocenili.
  16. Takže, můj odhad: na ga2-cz2-cz3 lítá denně tak 500 hráčů, jen asi 50-100 rukama. A 4500 hráčů loguje a hraje víkendy nebo jen 1-2x za měsíc.
     
    pepan70 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Marrek

    Marrek User

    Tak to pochybujem že len 1/5 pripade 1/10 GE2 (cz2,cz3,ge2) hrá poctivo, čo občas hrám tak vidím minimalne 50:50 .. niekedy aj viac.. aj to si tí spáči moc nezahraju kedže lieta viac hráčov takže furt su zostrelený alebo na porte ked tam je enemak... cez vikend hra tak do 2K max väčšinou hraju stále tí istí a robia hadesky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. zatím jsem proletal a koukal kde kdo je a prijde mi to jak na CZ2 nektere mapy furt prazdne ale jde asi jakej cas jsem lital
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Y*o*D*i*A*k* osobně jsem na 4-x mapách sundaval 5-10 těch samých hráčů, a stačí si zaletět na paladium a počítat. No a ostatní jsou v branách, na mapách pomálu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Já jsem zvědav,s kým sloučí tu Naši slavnou GE-1 :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.