Spájanie serverov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maximal-Crazy, 4/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Konečně nebude na GE5 mrtvo a budou tam dokonce i angláni takže si aj pokecám :D
    screeny zhotoveny teď jen čekat ;)
    už mě ten mrtvý server nebavil.... zato můj starý ntb zapláče nad výkonem až bude třeba hitac :D
     
  2. coolmen

    coolmen User

    Ahoj chci se zeptat:hraju na CZ1 takze se k nam pridá CZ2 a CZ3 ?A budem jenom 1 ? ja si teda nemusím delat screen kdyz se nikam nebudu stehovat?
     
  3. Nevím jak je CZ1 plný ale spíš se bude spojovat CZ 2 a 3 všechny 3 asi ne (zatím)


    EDIT: spíš se chci zeptat (není to můj případ) a asi to tu už bylo a nechce se mi tím prokousávat.. co když má někdo 2 účty? půjde ten lepší? a co když má na jednom účtu lepší rating (hodnost) ale na druhém má mnohem lepší výbavu jak to bude BP vybírat? bude to na dotyčném?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. svi1

    svi1 User

    #ĐłIŁ€R# tohle ocenil(a).
  5. už tam budem :p taky jsem na to hrozne zvedavej a asi spojej cz1az 3 tak ma to logiku ne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Supr díky :)
    ono se k tomu možná i BP ještě nějak vyjádří :)
     
  7. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Zdravím. Dnes bol otvorený test server pre GE5 a GB2. Podľa pokynov by som sa mal prihlásiť na testserver 2 a následne na test server 6. No ja testserver 6 v ponuke nemám. Neviete mi poradiť čo s tým. Som GE5. Vďaka.
     
  8. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Su aktualne vypnute (na discorde to bolo napisane) a otvoria ich zajtra, ak ti to aj tak nevyskutoci chod na GB2->Test server 2->TS6
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Clypsso

    Clypsso User

    ahoj ja mam problem ...pri prihlasleni mi vyhodi tabulku na prihlasenie admina (test4) je tu nejaky kompetentny alebo mam napisat na podporu ?
     
  10. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Test 4 nie je asi pre nas ale pre testerov, nikomu z hracov tam nejdem, mali by ist len TS2 TS5 a TS6
     
  11. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Zdravím. Tak dnes som sa zasa pokúšal dostať na test zlučeného serveru a zasa nič. Na test server 2 sa dostanem v pohode ale potom ponuku na test server 6 nedostanem. Iba test server 1,2,3,4,5 a Garena. Čo robím zle?
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    (GRIBAR) Vyber Garena. Podívej se na adresním řádek, mělo by tam být napsáno test6. A pak už se servr bude zobrazovat jako
    Testovací server 6.
     
    Naposledy upraveno: 17/3/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Vďaka za pomoc Sentiero. Bol som tam pozrieť a trochu som sa tam bál, lebo som tam bol asi sám. Za polhodinku som nestretol nikoho. Výbava by mala byť v poriadku. Cez niektoré porty sa skákalo trocha dlhšie 4-5 sekund, ale inač pohoda. Na Spacebale som sam skoroval, nikde nikto. Len škoda že všetko bolo v Angličtine a ja nerozumiem nič. Pozrel som množstvo účtov na GE5-okolo 9 000. Na spojenom s BG2 okolo 15 500. Tak nárast o polovicu.
    A ešte. V rebríčku som klesol o asi 150 miest no v hodnosti som o jednu postúpil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. jojo1164

    jojo1164 User

    Dufajme že to bude super
     
  15. Arya

    Arya User

    Clypsso, Napiš na podporu a požádej je, aby tě přehodili na servr, na kterém hraješ. Na účet se nedostaneš, takže budeš muset vyplnit formulář. Podpora má na odpověď 48 hodin. A příště už na ten servr nechoď ;)

    (GRIBAR), Zatím, je to v angličtině, no nemyslím si, že by to tak zůstalo. Vzhledem k tomu, že se spojoval globální servr, tak hádám, že tam půjde jazyk nastavit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Clypsso

    Clypsso User

    je zaujmave ze na test mna uz nepusti bohvie preco o_O ..teraz som bol na test 5 a vyhodilo ma z hlaskou CalmDown ...parada ..podpora bude mat zo mna radost :D
     
  17. Borat

    Borat User

    Zaujímavé je to, že ten kto bol na minulom teste tak sa nedostane na tento test. Aspoň u pár ľudí som to spozoroval. Tak ten kto sa zasekol tak napísať na podporu a neprehadzovať znova na test server a v pondelok budem o tom informovať BP.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Dufam ze bude nejaka kompenzacia za to ze som nemohol hrat 2dni :D
     
  19. Borat

    Borat User

    Test server je spustený od soboty :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Tak ak mam byt presny den a pol :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.