Spamovaní

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Slotr., 6/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slotr.

    Slotr. User

    jak mužu vypnout aby se mi ukazovalo pořad na hernim klientu ve sve poště maš nedoručenu zpravu ?

    jelikoš už mě to važně otravuje a ruši to chci vypnout a totalně mě nezajima co vte zpravě je už jsem tak jednou přišel o učet
    [​IMG] 160008172
     
  2. Mě to taky dost štve ... Když chci někoho zaměřit a najednou se mi to tam objeví a on mi frnkne ... Taky bych rád věděl jak to vypnout .. o_O
     
  3. Slotr.

    Slotr. User

    přimo toto se mi taky stava a nebo mhh když se ukazuje nejde to njak vypnout jelikoš do hry nehodlam vrazit ani kč a leze to celkem na nervy...
     
  4. Korben

    Korben User

    Slotr. Kúp si za peniaze radšej čokoládu, nikto ťa tu nenúti aby si sem dával peniaze a teda to ani nikoho nezaujíma.;)

    Ak v nastaveniach nieje možnosť vypnutia týchto informácii , tak sa to jednoducho vypnúť nedá a ak nechceš správu v emaily čítať , tak ju jednoducho vymaž.
     
  5. Slotr.

    Slotr. User

    ale nemam čas to pořad překlikavat.... z prohlizeče na prohlizeč a abychh řekl pravdu tak ty zpravy se daji považovat jako spam což je v teto hře zakazány...
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    Musíš si na to zvyknout,v nejbližší době to jiné nebude
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Slotr. sám jsi zde napsal že do hry nehodláš investovat ani kačku. V tom případě, právě ty musíš hru brát tak jak je. Ono se totiž na vývoj a provoz hry nějak vydělat musí. Já jen žasnu kolik lidí si v dnešní době myslí že vše jde samo a zdarma...
     
    eliasfana333 tohle ocenil(a).
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.