spartan

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !_____KBL*STAR_____!, 14/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj mám dotaz efekt u spartana je 20/20 ? nebo 10/20 nemužu to zjistit díky za odpověd a zdá se mi že snima mám nějak malej dmg cca o 15 k :/ (ted jsem si je postavil)
     
  2. Warden

    Warden User

    !_____KBL*STAR_____!: když se podíváš do vlákna Spartan, ihned uvidíš, že efekt je 10/10/15. ;) Jediný rozdíl od designu Havoc je, že bonus dostáváš i při jednom designu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. takže havoc je lepší na dmg? jinak pak mužeš lock díky
     
  4. Warden

    Warden User

    !_____KBL*STAR_____!: Ne, Havoc a Spartan mají stejný bonus na DMG (10%), jen u Spartanu máš navíc bonus na HP a při plné konfě i bonus na štíty.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. =Marvin=

    =Marvin= User

    Má autor ještě nějaké otázky k tématu?
     
  6. P0HR0MA

    P0HR0MA User

    mam vsetky spartany uz pomerne dlho..neviem ci je tam nejaka chyba v zobrazeni ale efekt mi to pise stale 10/20...
     
  7. Borat

    Borat User

    U spartanov je len chyba zobrazenia efektu, ale bonus v hre funguje správne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. oplati sa postaviť spartany naraz alebo po jednom??
     
  9. díky mužeš lock pokud nemá ještě někdo jiny otazku
     
  10. Warden

    Warden User

    killer_11_sk: Záleží na tom, zda potřebuješ nebo nepotřebuješ Havoky či Herculy, ze kterých Spartany stavíš. Spartan dává na rozdíl od designu Havoc bonus i když je jen jeden.

    Jinak téma uzavírám. Prosím další otázky k designům letounů pište do vlákna Diskuze: Letouny FLAX a IRIS

    LOCK
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.