Sparťan

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jerry77, 24/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jerry77

    jerry77 User

    Mám dotaz,
    bránu kronos mám již nějakou dobu hotovou. Chvíly jsem aktivně nehrál. Teď jsem trochu ke hře vrátil, ale nemůžu v montáži najít recept na sparťany. Od kdy ten recept začal z kronosky padat. Dík.
     
  2. Musiš spraviť ešte 1 kronosu , aby sa ti recept na sparťan otovril.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jerry77

    jerry77 User

    Aha,
    já jen že jsem v herní bibli četl: "recept je 100% odmenou za dokončenie brány Kronos" tak proto jsem se ptal.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Pokud jsi Kronosku dokončil v době kdy Spartany nebyly, tak je jasné že jsi nemohl dostat recept :rolleyes:. Pokud Kronosku dokončíš nyní, na 100% obdržíš i recept do montáže na stavbu Spartanů.

    Máš ještě nějaké otázky k tématu, či je vše jasné?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. jerry77

    jerry77 User

    jj, vše jasné.
    Jen ještě dotaz, od kdy byl sparťan k dostání z kronosky? Já jen jesli si mám rvát vlasy (které tedy vlasně již nemám :) ), že jsem to prošvihl o chvilku či ne.
    Dík a jinak je to vše......
     
  6. svi1

    svi1 User

    Jedna z prvních zmínek o letounu Spartan je tady a je datována 21.5.2017. FAQ bylo zpracováno zde 23.5.2017. Takže někdy kolem toho data se objevili Spartani. Pokud jsi tedy Kronos dělal před tímto datem, tak si ji udělej znova a budeš recept mít.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    24.5.2017 jsem sparťany ráno už měl, tak do hry přišli 23.5.2017 :p:p:rolleyes:
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Spartany přišly do hry jak píše svi1, oficiální oznámení bylo vydáno rovněž 23.5. 2017: Spartan dizajny pre stíhačky sú tu!
    No, nejsi sám kdo musel Kronosku kvůli novému receptu opakovat, a naštěstí v dnešní době pravidelných dní Kronos plus slev na klikání bran už není velký problém ji postavit. :)
    Tak přeji hodně štěstí se získáváním Spartanů, a téma uzavírám jako zodpovězené.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.