Chyby spatne ukazka ve hre

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pionyr66, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pionyr66

    pionyr66 User

    ahoj hraju kazdy den nejakou chvilku orbit a v posledni dobe se mi tam ukazuje nemas laserova dela nemuzes strilet a pritom to neni pravda vse mam ok proc se mi to ukazuje.dekuji
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    máš vybavený obě konfigurace?, jestli ne, zkus si v hangáru vybavit i druhou konfiguraci, konfigurace v hangáru přepneš 1 a 2 vlevo nahoře, na mapě pak klávesou c, nebo kliknutím na ozubené kolečko v okně loď.
     
  3. Korben

    Korben User

    Vieš o tom že tvoja loď má dve konfigurácie ?
     
  4. tato chybova hlaska sa ukazuje aj mne takze to bude najskor vseobecna chyba

    Korben aj mne sa tao hlaska parkrat dneska objavila takze nemyslim,ze to bude mat nieco spolocne s konfi :)
     
  5. Korben

    Korben User

  6. Belgam

    Belgam Guest

    O teto chybe se uz podalo info a ceka se na opravu.
     
  7. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    mám tiež takýto istý problém
     
  8. RobPol

    RobPol User

    Aj u mě je tato chyba vyskytuje, při lovu Uberů nebo při lovu NPC, neberu žádný DMG, proto jsem párkrát kvůli tomu křupl.
     
  9. Korben

    Korben User

    Myslím že je zbytočné písať komu to nejde. Kolega sa tu jasne vyjadril. O probléme sa teda vie a je v riešení.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.