špatně zadaný email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem baty77, 5/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. baty77

    baty77 User

    Ahoj,
    již před několika lety jsem si změnil email ze starého na nový, což s sebou přineslo problém. Zadal jsem nový email a na starý mi přišel odkaz, který jsem potvrdil. Ale ten nový email jsem špatně zadal: Kontakt smazán ( bez mezer, nechci, aby mi zde blikalo červeně nepovolený odkaz. Jak jste si mohli všimnout, tak jsem napsal zeznam.cz, takže jsem místo s napsal z). Problém je však v tom, že nyní mi na tento neexistující email chodí všechny zprávy o Dark Orbitu a když si chci změnit heslo, nemůžu otevřít aktivační odkaz a nemůžu uplatnit kódy, které mi tam chodí...

    -edit: [​IMG]34350125
    Děkuji,

    živý a zdravý vás nyní zdraví Baty77
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/2/14
  2. Sid

    Sid Guest

    baty77 hádej co ti to tam červeně svítí teď? Naprosto nemůžu pochopit myšlení některých hráčů. Vědí, že odkazy jsou zakázané, stejně jako zveřejňování kontaktů a stejně porušují pravidla vesele dál.

    Jak správně přispívat na fórum

    S problémem ti neumíme pomoci. Pokud došlo k prvotnímu mylnému zadání emailu neznám způsob jak jej napravit.
     
  3. baty77

    baty77 User

    ahoj Side, díky za upozornění, ale nechápu, že v jiných tématech takto obešlé webové stránky anebo emaily nikdo neoznačí... (to nepochopíš)

    Jinak jsem docela naštvaný, že si nemůžu ani změnit heslo... Žádné jiné otázky nemám, takže to klidně můžete locknout.
     
  4. Logan

    Logan User

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.