špatně zadaný email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem baty77, 31/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. baty77

    baty77 User

    ID: 34350125
    server: česko1
    Je to už asi 3 měsíce. co jsem sem psal ohledně problému, který mi znemožňoval změnit si cokoliv (heslo nebo email). Bylo to chybou, kterou jsem zadal do změny emailu (napsal jsem starý email a pod to nový, ale místo @seznam.cz jsem tam měl @zeznam.cz, což způsobilo tento problém).

    Teď ale píšu kvůli nebezpečí, které z toho plyne: jeden můj ,,kamarád" údajně nějak zjistil (přísahám, že jsem mu heslo neprozradil) moje heslo, a teď mi vyhrožuje zveřejněním údajů nebo rozprodáním věcí.

    Proto znovu prosím adminy nebo moderátory, jestli by s tím nemohli něco udělat... Vím že asi ne, ale aspoň aby mi poradili, co teď dělat... A právní cestou to řešit nechci.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Heslo sa zistiť nedá ak bolo kvalitné a silné, v tomto ma nepresvedčíš.

    Čo sa týka problému zmeniť mail ide len potvrdením toho starého, kedže zeznam.cz asi ani neexistuje bude to fakt problém. Skúšal si zmenu mailu spraviť či to náhodou nepôjde?
     
  3. baty77

    baty77 User

    ano, zkoušel opakovaně a bez výsledku

    ale jakmile mi prostě někdo řekne, že zná moje heslo, tak si ho přirozeně co nejdříve změním... takhle asi ne...:(
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Nejde mi do hlavy ako sa ti ale podarilo tam dať nefunkčný mail, veď si niekde musel potvrdiť registráciu nie. A ak si prišiel na to, že mail je zlý mal si si založiť nový účet. Alebo si si mail už menil?
     
  5. baty77

    baty77 User

    Ehh, ne... Tento účet mám již dlouho a mám k němu citový vztah, i přesto, že není moc dobrý, takže nový účet zakládat nehodlám (alespoň prozatím ne).
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Mě by zajímalo jak se ti ta chyba povedla, když je potřeba změnu potvrdit přes aktivační link jak na starém tak na novém e-mailu.
    Pokud totiž tomu tak je, našel jsi díru v systému a já ji chci znát.

    Těžko věřit že by jsi to udělal v době, kdy tomu tak nebylo a řešíš to až dnes.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    baty77 neodpovedal si mi na otázku takže ďalej nemám čo radiť, dokedy tak neučiníš.

    Zakladať účet ti nekážem, len som písal štandardný postup keď si prišiel na chybu lebo na to si musel prísť pri založení.
     
  8. baty77

    baty77 User

    Je to takhle: změnil jsem si email adresu (zadal jsem chybu), a pak link potvrdil, ale jen na starym mailu, novej to tehdy nevyžadovalo (alespoň myslim, jinak by to byl divnej BUG). Asi tak nějak.
    A kubino, nechápu otázku (mám perný den, tak nejsem moc ostražitý...). Nevím, co chceš slyšet na otázku, promiň... Prosím vysvětlit otázku lépe...
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    No práve si odpovedal, toto som očakával od teba už v predošlom poste :)

    Takže si mail už raz menil, to mi nešlo do hlavy lebo pri registrácii by si to určite riešil. Toto je však problém z nepozornosti a jediné čo ti môžem poradiť je skúsiť zmeniť mail i keď by to ísť nemalo. Meniť mail z bezpečnostných dôvodov môže len hráč, t.j. tuna ti nepomôže ani administrátor, mrzí ma to.
     
  10. baty77

    baty77 User

    Aha... tak já jen doufám, že dotyčný ,,blafoval" a heslo nezná...
    Nemám dalších otázek.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.