spearhead alebo goli ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem thekikoplayer, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

co je lepsie??

  1. goli

    7 hlasy(ů)
    70.0%
  2. spearhead

    1 hlasy(ů)
    10.0%
  3. neviem prisiel som iba citat aby som vedel co je lepsie

    2 hlasy(ů)
    20.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojte chem sa opytat ze ci je spearhead lepsi nez goli lebo nanho skoro mam URIcko
    + mam jeden sposob ako ziskat 5K U za minutu ked sa dari v TA ;)
    ale este stale nneviem ze co je lepsie spear alebo goli? tak sa chem opytat co je lepsie?
    lebo ja som taki hrac ze posielam zo skylabu (nato mam kompresor nakladu)
    ale spear ma iba 500 nakladu takze spear+kompresor nakladu=1000 nakladu co mi nestaci
    ale spear ma specialne schopnosti ktore bi sa mi zisli na lov vcom nesom dobri a preto bi mi pomohla spearka ale goli ma vidrz a viac dmg ktore potrebujem na lov tiez lebo mam sipovu formaciu (-5% skod laseru +30% skod raketam)
    takze goli ma dost dovodov abi som si ho nechal a spear ma tiez dost dovodov abi som si ho kupil takze neviem ci kupit/nechat :confused:


    PS: neviete ze ci aj v TA sa cita znicenie do uloh?
     
    Naposledy upraveno: 29/11/14
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Podle mě spearhead určitě není loď pro běžný lítání a např. do bran bych s ní určitě nešla...

    Spearhead je dobrá na sbírání paladka a na lov. Co se týče toho lovu,tady je výhoda, že je dost rychlá a má schopnost průzkum, takže na minimapě kde vidíš chumel, tam jsou loďky-> snadno vyhlídneš oběť. Ale zase má nízký dmg, takže na silnější lodě s ní určitě ne.
    Vysoká rychlost je taky super,když utečeš můžeš použít schopnost ultramaskování a nikdo tě nemá šanci najít.

    Je tu ovšem jedno velké ale a sice, spear má málo životů, ano je sice rychlá ale rozdíl mezi rychlostmi spearhead a druhé lodi se projeví až po pár sekundách(u každých lodí) a pokud po tobě někdo půjde s dmg 150 000 a víc tak neutečeš. + nízký dmg-se spear beru o cca 4000 míň než s golíkem když střílím x1. No a nákladní prostor to je další věc.

    Takže moje rada zní: Nech si golíka,kup si další halu a do ní si pořiď sperhead.
     
  3. ok diki :)
    a nevies neco o tich ulohah ci sa rataju v TA
    lebo ked ano
    novi sposob ako ziskavat uri :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 29/11/14
  4. Korben

    Korben User

    Nie nerátajú.
     
  5. 99taster99

    99taster99 User

    Nie v TA sa nerátajú ;)
     
  6. Na GA5 mám spearhead na TA a v druhém hangáru zatím goli na prodej šutrů.
    1.DEADMOROZ77[ąδς]369421323.244
    2.Cruenta†UltionemKΞLT283307260.926
    3.Im.NoT.DieD.Bro261302225.504
    Zatím 2x zeta spearhedem, není to těžký, ale pro dobrý výsledky v TA si držím co nejnižší 14lvl i hodnost a neexpím. Potom ti to posílá slabé golíky a jdou dolu do minuty za obě kola. V lodi LF3, LF4, nej pohony a B2 štíty..
     
  7. dakujem za odpovede :)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    thekikoplayer stačily ti odpovědi a můžu považovat za zodpovězené nebo máš ještě něco k tématu?
     
  9. stacili odpovede ;)
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Považuji tedy za zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.