Spearhead schopnost - Označení cíle poškození //TEST//

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem marekajib12, 16/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kolik % si myslíte Vy?

  1. 10%

  2. Více

  3. Méně

Vícenásobné hlasování je povoleno.
Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Už jakou dobu mě štvalo to že nevím kolik % přidává schopnost lodi Spearhead zaměření cíle k poškození, nikde jsem nenašel přesnou odpověd ani žádný test tak jsem se rozhodl že to zkusím sám.
    (Budu to natáčet abych to dokázal co nejlépe analyzovat)

    -----------------------Vybavení-----------------------
    Loď - Spearhead (Standartní bez designu)
    Lasery: 5x LF-3 / 1x LF-3 (žádný upgrade ani update)
    Cíl: Streuner - Lordakia
    Booster: poškození 10% (nevím z čeho)
    Munice: x1, x4

    -----------------------TEST-----------------------
    Takže nejdřív jsem se vydal s jedním laserem LF-3 na Streunera na mapě 9-1... dělal jsem 129 - 165 poškození za salvu... teď musím odečíst booster který dává deset procent. Mám jeden laser LF-3 na 1. konfiguraci takže bych měl dávat 150 DMG, ale nějakou roli to nehraje protože to stejně bude dávat stejná %.
    Když jsem dal Zaměření cíle tak se to nezměnilo, poškození zůstavalo ve stejných měřítkách (takže asi moc malé poškození takže zkusím x4 munici (DMG: 631... se zaměřením cíle stejně... wat?)

    Zkusím to se všemi lasery (předpokládané poškození 750 x1) BINGO!!! (poškození se vyhouplo při použití ZC na 861!!!) Otestuji dál (DMG: 810) Takže zatím to vypadá že to bude přidávat 10% což bylo tak nejvíce očekávané ( podle mě) Zkusím Lordakie: 2. konfigurace ( 5 LF-3 x1)629 - 825 (ZC: 833dmg) x4: 2593 - 3,265 dmg. ZC x4: 3338
    Zkusím i Mordona kvůli tomu že má mnohem více životů než předešlé subjekty testování x1: 635-811 dmg
    x1 ZC: průměrně 750? poškození max. 844 takže to je velké zlepšení a málokdy to šlo pod 700.
    -----------------------VÝSLEDKY-----------------------
    Jak vidíte, výsledky jsou si docela odlišné. Někdy to ZC poškození ''sníží'' (v tom smyslu že to dá i menší poškození jak bez této schopnosti) Což mě docela štve, ale s tím asi nic nenadělám.
    Osobně se klaním k tomu že to je 10% (aspoň pro Vás, tedy hráče kteří tuto schopnost použijí na vybraný cíl)
    Co tomu říkáte? Jaký je Váš názor?
    Doufám že to pomohlo a mějte prosím na paměti že toto je můj úplně první příspěvek na toto fórum, snažil jsem se aby to bylo všechno oddělené a srozumitelné... Za případné chyby se omlouvám a prosím sdělte mi je ať už jsou to chyby gramatické nebo v nějakých výpočtech. Pokud máte připomínky tak je milerád uslyším. Pokud budete chtít tak přiložím nějaké screenshoty či videa.




     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  2. jaritko

    jaritko User

    Ono to bude asi tým, že táto schopnosť pridáva dmg členom skupiny.
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  3. podla mna to je 15% aspon co som stihol odpozorovať
     
    marekajib12 tohle ocenil(a).
  4. Odpozorovat od ostatních spearhead(ek) nebo z mého testu?
     
  5. ze ja ked som lietal so spearheadom som odpozoroval ze je to asi 15%
     
  6. Hmmm... tak pro ostatní by to klidně být 15%... tím by se dalo hodně zvýšit max. dmg
     
    SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
  7. svi1

    svi1 User

    Diskuze k tématu:FAQ - Nové multifunkční lodě

    tady byste to měli řešit. Dokonce se to tam i řešilo. Pak si vzpomínám, že se to řešilo i jinde, ale nechce se mi hledat :)
    To je tak, když je to roztahané po celém fóru a není to v jednom vlákně ...
     
    Cruenta†Ultionem a Sentiero tohle ocenili.
  8. Borat

    Borat User

    Mapa 9-1 neexistuje... Ďalej ďakujem za odkaz.

    Duplicitná téma.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.