Specialna ponuka na 5OOO uridia.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem WesT_, 30/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. WesT_

    WesT_ User

    Zdravim chcem sa spytat ze ci sa mi uridium ktore je v specialnej ponuke konkretne tej ze za 0,79Eur dostanem 5000 uridia ci to funguje tak ze ked si kupim naraz napriklad 20x tych 5 000 uri ci sa mi to spocita ako za jednu kupu a dostanem ten bonus ku kupe co je teraz na DO do konca nedele. dakujem

    Mozem poziadat o odpoved od dakeho Moderatora ????
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/10/16
  2. Áno,myslím si že pokiaľ to máš v jednom košíku ( max 15 položiek sa mi zdá) tak by to malo platiť na celých 15 položiek, aj stým bonusom (MHH,Helix...)
     
  3. WesT_

    WesT_ User

    Myslel som to tak ze teraz ked bola ta akcia aj stym surgeonom ja somu kupil 11x 5000 urka cize 11x5000 je 60k cize ci nedostanem bonus za to kupene urko....

    Ale samozrejme mi moderatory odpovedali vcas :)) dakujem za ochotu Get West
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/10/16
  4. Borat

    Borat User

    WesT_ sme tu 24 hodín denne 7 dní v týždni a nemáme žiadne súkromné povinnosti a čakáme stále nato žeby sme mohli odpísať len tento príspevok sme prehliadli asi, ale určite budeme potrestaný zato :rolleyes:.

    Bohužiaľ toto čo som napísal je len fám. Nemôžeme tu byť stále keďže reálny život je pre každého moderátora priorita.

    Ďakujem za odpoveď a WesT_ ty si prosím prečítaj na dobrú noc Jak správně přispívat na forum keďže pri doplnení textu sa používa tlačidlo "Upraviť"

    Zodpovedané.
    Lock.
     
    -=jjooffoo=- tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    WesT_ Nie, neodstanes bonus. Tie sumy nemozes zratavat, bonusy platia len pre konkretny balicek, je to tam dokonca aj podciarknute....

    A tu sú darčeky, ktoré získaš ku konkrétnym balíkom s uridiom:
    1. 15.000 Uridia a 2 týždne Premium-členstvo
    2. 30.000 Uridia a 2 týždne Premium-členstvo plus 1 týždenná zľava na zvýhodnený balík
    3. 75,000 Uridia a 1 týždeň Premium-členstvo plus 1 mesiac zvýhodnený balík-zľava
    4. 150.000 Uridia, 500 extra-energia, Hercules design plus jeden Goliath Surgeon
    5. 330,000 Uridia, 500 extra-energia, jeden Hercules design, jeden Goliath Surgeon, 1 mesiac Premium-členstvo a Lance-formáciu stíhačiek!
    Cize to nie je tak, ze si vynasobis napr. 6x5000 a budes mat z toho 30000U. Musis kupit konkretny balicek na U.

    Tie hlupe poznamky nebudem ani komentovat, my nie sme nonstop horuca linka a na odpoved si musis obcas pockat nez sem dojdeme.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.