špecialne odmeny z brán

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem elias[BBB™], 9/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj elias[BBB™]

    Odkaz ktorý posieláš nie je oficiálna informácia no už teraz ti viem povedať, že áno takáto alebo podobná akcia bude. No neviem ti povedať čo presne v nej bude zahrnuté, preto by som sa neriadil anglickým odkazom ktorý si poslal kedže nemusí byť všetko pravda.

    Oficiálna informácia predpokladam, že bude na našom fóre do pár hodín

    Zatiaľ ti prajem veľa šťastia na mape a netrpezlivé očakávanie zaujímavej akcie :)
     
    -baghira2- a *Łαđy♥Кucį* tohle ocenili.
  2. Ďakujem pekne :)

    _____

    Ešte ked už som založil vlákno by som sa chcel opýtať na jednu vec. Našiel som tiež niečo že od 11.4.-24.4. bude akcia v ktorej dostanem z gammy dvojnásobok odmeny tak či to je pravda :) ďakujem za odpoveď :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/4/16
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Používajme tlačítko "Upraviť" aby sme nemali 2 príspevky od toho uživateľa za sebou prosím.

    Ako som už hovoril vyššie zatiaľ nie je oficiálna informácia.

    Viem ti ale povedať, že Uridium určite dvojnásobne nebude v odmene, prinajlepšom budu dvojnásobne zvyšné odmeny ako Logdisky, Lf4, Kľúče a pod. Ale je potrebné si počkať na oficiálnu informáciu ktorá určite víjde v najbližších hodinách.

    Nebuď netrpezlivý hoc viem aké ťažké to je keď sa hovorí o takejto zaujimavej akcii v orbite ale budeme vás informovať v čas
     
    -baghira2- a *Łαđy♥Кucį* tohle ocenili.
  4. Ok. Vďaka :)
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  5. Predpokladám teda že oficiálne bude zajtra v den začiatku eventu. Škoda že vám to posielajú tak pozde :(.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Moment prekvapenia. ;)
     
  7. Zafod

    Zafod User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Drift1

    Drift1 User

    Skákám radostí,čekám kdy to bude,dnes je 11.4 a nikde nic..došel materiál?..ťapani nedostali kontejner zpět od čoi?:D...ne vážně..ofiko nikde tak zas někdo bloudil..měli by tu srnku z afriky střelit...všechno vyzradí a ještě podporuje zvědavost.D:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. PaiMei

    PaiMei User

    já mám čtyři brány připravené na dokončení a taky to sleduju jak pes kost
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Oficiálne info zatiaľ nemáme, takže aj my ako hráči sme na tom rovnako ako vy a nevieme vám povedať nič iné. Ale každý asi očakávame, že čo to bude zač tá akcia

    Na teraz nám všetkým neostáva nič iné, ako vletieť do orbitu a preskúmať zákutia každej sústavy a veriť, že tam najdeme neičo nové a do teraz neobjavené :)

    Uvidíme či vôbec niečo bude :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Zlavy a akcie na GG by nemali zacat tento tyzden, akurat zajtra bude jednodenna akcia s boxami, ohnostroje a nebudu sa poskodzovat stihacky(Den Yuriho Gagarina).

    To co vytiahol Okapi boli len neoficialne veci zo zdrojoveho kodu a tu sa pekne ukazuje, ze sa na to netreba spoliehat. Zatial nam doslo len to, ze spominane akcie na brany budu, no datum nie je este 100%. Az pride kompletne a oficialne info, potom sa mozeme o akcii bavit. :)
     
  12. Ta akce zitra byla jasna uz jen podle toho rozlozeni crazy cubu a spaceboolu to vzdy smrdi akcí .. :) no je tedy třeba šetřit urko a počkat na akci z branami :)
     
  13. K4Z!-D33

    K4Z!-D33 User

    Super daka akcia už začala ale no žiadne info nieje. Jasne cz fórum ani cz server žiadna informácia o evente + úplne aktuálny fórum kalendár.... Len tak ďalej BP
     
  14. :D :D :D klasicky no... :) Cituji:
    ,,Připomínáme si první let člověka do vesmíru

    Dne 12. dubna 1961 se Yuri Gagarin stal prvním člověkem v historii lidstva, který opustil hranice zemské gravitace a vzlétl do vesmíru. O třicet let později se uskutečnil první let raketoplánu, po němž následovaly další a další mise, z nichž každá posunula hranice známého vesmíru o trochu dále.

    Tento den je dodnes oslavován průkopníky vesmírného průzkumu po celém světě.

    I my se chceme k těmto oslavám připojit, proto počínaje dnešní půlnocí až do té následující bude na všech serverech probíhat akce s

    • Ohňostroji
    • Letouny budou imunní vůči poškození
    • Bonusové boxy budou k dispozici na mapách 1-1 až 3-8, 4-x a 5-x
    • a mnoho dalšího


    Užijte si oslavy."

    a co si mám představit pod pojmem a mnoho dalšího ??? :D
     
    Naposledy upraveno: 12/4/16
  15. A ako mám správne chápať "a mnoho ďalšího" ? to je napríklad čo?
     
  16. Zafod

    Zafod User

    Položme si stejnou otázku několikrát za sebou, třeba se zodpoví sama... :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    K4Z!-D33
    pozerám, na anglické fórum tam taktiež nevidím žiadne oficiálne informácie, takže usudzujem, že žiadne neprišlo keďže nemáme ani my na fóre žiadne... Nie na každú akciu su oficiálne informácie a akcia sa jednoducho zjaví v hre.

    Sme na tom istom ako vy, vieme to isté čo vy. Nie sme z nemecka, nie sme majiteľia ani vývojarí hry aby sme vedeli úplne všetko. Vieme to čo nám je poslané.

    PS: V sobotu som niekoľko krát reagoval na vše príspevky, že by mali byť oficiálne informácie na fóre do pár hodin, je utorok no žiaľ žiadne neprišli pokiaľ viem, preto treba brať ohľad na každého keďže sme na tom istom rovnako
     
    Naposledy upraveno: 12/4/16
    -baghira2- a uran33 tohle ocenili.
  18. TRIXT

    TRIXT User

    Jessie: No, jestli akce začne o víkendu, předpokládám tedy o půlnoci ze čtvrtka na pátek, tak je ještě nějaký čas na oficiální informace. Je ale pravda, že firma BP by mohla poskytnout alespoň nějakou předběžnou informaci, ať víme, že se můžeme na něco těšit.

    P.S. Ještě že je zde Okapi32. ;)
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  19. Akce si vesele běží, byla i docela zašitá v oznamech, pomalu by si toho člověk ani nevšiml, ale co se myslí tím ...a mnoho dalšího..., zda se to vztahuje i na ty brány, nikde nic podrobnějšího..a pokud má platit jen do půlnoci, tak už by to bylo myslím celkem i na čase (i když věřím, že ani modi a admini nemají nejspíš podrobnější info) :rolleyes: no nic, tak já si budu vesele užívat oslavy a zatím sbírat boxy a brány holt udělám až na poslední chvíli :D snad už se do té doby bude něco vědět i víc ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.