špecialne odmeny z brán

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem elias[BBB™], 9/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No já klikám po 5 a Zetu, taky se mi zdá, že to moc nepadá jako jindy. 3x jsem musel jít od toho, jak mě to točilo :mad:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    ok,mám to za sebou a padol aj kronos dizajn hoci drahšie,ale stalo to za to
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  3. *SATKO* Tak to gratulka, jen škoda, že ti i ten saturn nepadl taky 2x :D
     
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  4. Mám za sebou 10-tu Hadesku a iba z dvoch mi dalo lf4 ...škoda :( . Akcia je to celkom ok,no tie šance mohli byt aj lepšie. Je možné že je s bránou stále nejaký problém? Pretože po reštarte to ruplo a od vtedy nič.
     
    Naposledy upraveno: 15/4/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tak ja som mal dnes tiež šťastný deň. Len tak z nudy som skočil do kruiperky a padlo Ucko. Zatiaľ posledné 4 kruiper som dostal 3x 215k U. Ešte dnes pôjdem zetu tak uvidím či bude ďalšie šťastie.
     
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    *Firefox1* díky som rád,že apon raz pretože to je už 4-tý Kronos.Zrejme sú aj lepšie dizajny,ale tento je skutočne nádherný.Mám z neho radosť
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tak surgeon je top, ale zo skill dizajnov je super spectrum. Saturn ani skoro vôbec nevyužívam a mám ho len tak do zbierky :)
     
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    †яOssΞ†®,gratulujem, Kuiperka je pre mna na účko zatiaľ zamknutá,možno to časom prelomím
    ako dizajn používam peacemaker -firemný dizajn a som veľmi spokojný
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    *SATKO*, Nerob si z toho ťažkú hlavu, dnes všetci získavajú LF4, Havok , herkules, len ja zas nič nedostanem :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. tak ja si štastný povedať nemožem 9x hades a žiadna lf4 tak to nepoteší a ktomu minus uri:(
     
  11. ddavidd11

    ddavidd11 User

    1 zeta-2x havoc není to špatné,ale při mé smůle se divým že sem vůbec něco dostal :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Já jen takovou technickou poznámku :) Dle mého osobního názoru je nejlepší způsob klikání pokud padne multi vždy okamžitě zaškrtnout x2. Statisticky tak máte rozdělenou 5x větší šanci na dílek brány, než při sázce jen na jedinou kartu. (13% pravděpodobnost při sázce jen na jedinou možnost, nebo 13x5=65% při rozdělení šancí na 5 pokusů a to už je docela velký rozdíl) Jde to sice pomaleji, ale jistěji ;)
    A dobré je si dát v hangáru při klikání aktivního Phoenixe. Ušetříte tak i docela dost energii místo Nanopláště.:)
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
    -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  13. 400 ee a s toho 6 dielikov brany hades.Mam pocit ze problém s Hades pretrvava čiže neni vyriešený:mad:
     
  14. 1980milan

    1980milan User

    mne sa akcia páči a mal som aj šťastie okrem iných brán som robil jednu epsilon a jednu zetu a z obidvoch mi padli po 2 - LF4 tak spokojný dúfam že budú mať podobné šťastie aj iný
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Jinak přijde to jen mně nebo to BP dela na schval ? zajimavy je ze kdyz klikam po 100 tak pohoda ale jen co jdu klikat po 10 tak furt vyskakuje to okýnko error a ze to chce resetovat GG nechapu.. :)
     
  16. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    na to boli rôzne hráčské postrehy na iných fórach, kde veľa ľudí potvrdilo, že áno neoplatí sa čakať na x6 ale klikať hneď na x2 keď to máte.
    Takiež sa neoplatí vraj klikať po 100 ale zo začiatku po 5 a keď chýba už len pár dielikov tak po 1. A ano súhlasím aj s tým, a aj to tak robím, že klikať na lodi ktorá má malo HP potom ti aspoň nepadajú extra životy :D

    neviem o aký presne problém by sa malo jednať, ale ja stávam brány a niektoré sa stavaju ťažšie a niektoré zas mám postavené hneď. Nehľadal by som v tom asi nič.

    robí to aj mne občas čo som rozprával s ostatnými moderátormi tak napr niektorým to nerobí vôbec a niektorím z času na čas áno. Osobne sa domňievam, že strašne veľa ľudí kliká brány teraz a proste je na to nátlak a systém si to nejako koriguje. Ale ano pociťujem daný problém a budem sa snažiť zistiť viac o tom.
     
    -baghira2-, *Firefox1* a Lord_Scorpion tohle ocenili.
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Problém s Hades se týkal odměny, ne stavby brány, takže jsi trochu mimo.
     
  18. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ako tato akcia je jedna z najlepsich za poslednu dobu.Clovek si moze pekne potocit brany,ziskavat rozne predmety a to hned dvakrat,ziskava obrovsky pocet cti a BS.Proste parada,odomna palec hore urcite ;) Kiezby sa tato akcia opakovala casto :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. =Marvin= to bola poznamka a pisal som už včera 9x Hades a žiadna LF4
     
  20. Korben

    Korben User

    -baghira2-, Nehnevaj sa ale na tomto fóre nebudeme podporovať a tolerovať neoficiálne informácie, ktoré tento hráč ťahá z testovacieho zdrojáku. Ak to tolerujú tam, to je ich problém. Tu sa snažíme podávať overené a potvrdené informácie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.