špecialne odmeny z brán

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem elias[BBB™], 9/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jetecha

    jetecha User

    2x kappa=4x LF4;) dobrý
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. cca 12 Hades s toho odmena z jednej brány. Mate pocit je je to poriadku?:eek::mad:
     
    Naposledy upraveno: 17/4/16
  3. Drift1

    Drift1 User

    A na co se cpete do hádesky? Já udělal dvě kappy a dvě epsilonky a mám 3 LF4..to je lepší výsledek a šance než hádes..zbytečně mi stojí na mapě.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Drift1 asi k tomu ze ma na stavbu malo kusov a roby sa rýchlo a je šanca na lf4 len mi nejde do hlavy to tvoje 2 Kappy a 2 Epsilon a vysledok 3 lf4? Nemal by si ich mat 4:D
     
    Aθηνa*SK tohle ocenil(a).
  5. Chtěl jsem se zeptat toto je akce která bude probíhat třeba jednou za měsíc nebo akce která byla jen jednorázová?
     
  6. Kerny

    Kerny User

    Já osobně mám asi 30 lf4 z akcE :D jedeš brána byla uzasna
     
  7. Smiem sa spýtať koľko si spravil brán a aké?
     
  8. Drift1

    Drift1 User

    Ne z jedný kappy padnul multi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Kerny

    Kerny User

    Hades od pátka a každý den různě...První třeba 24x druhý 18x a třetí třeba 12x :D
     
  10. PaiMei

    PaiMei User

    Čtyři kappy jen tak pro radost, dva herculy do sbírky, dva multi a jednou "dvakrát" nic.
    K těm multiboosterům mám dotaz. Normálně padá jeden 5ti hodinový, když byl dvojnásobek, mám tedy z každé dva? Celkem tedy čtyři? Nikde to neukazuje.
    Hadesek jsem udělal kolem deseti, jednou 2x lf4.
     
  11. Selendix

    Selendix User

    Zeta, Kappa, Zeta = 4xHavoc (Zety), 2x LF-4 (Kappa) = spokojenost
     
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    na multibooster sa nevzťahovala odmena 2x
     
    -baghira2- a PaiMei tohle ocenili.
  13. 15x Hades - 4x lf4
    1x Zeta - 0 x Havoc ... nie som celkom spokojná

    nemyslím,že by to bolo v poriadku.....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ratata

    ratata User

    8xZeta 0xhavoc :)
     
  15. TRIXT

    TRIXT User

    Aθηνa*SK: Nic si z toho nedělej, 1x Kuiperova - žádný design, 3x Zeta - žádný Havoc, asi 9x Hades - žádná LF4. Ale nestěžuji si, klíče a logdisky potěšily a BZ a čest byly úchvatné. :)
     
  16. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mne sa tiez az tak nedarilo v ziskavani dvojnasobkov odmien. 6x epsilon a len raz mi padla odmena 2 LF4...3 kappy a nic...2 zety a nic.... Ale aj tak si nestazujem,super akcia to bola a dufam,ze bude castejsie,uz mam postavene dalsie brany a su cele žhave na dvojnasobok odmien :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No já si taky vybral smolný víkend, schází mi poslední Havoc a tak jsem šel do Zet.
    2 v pá, 2 v so a 2 v ne = 6/0 a nepad :cool: na kontě 10U . Jinak akce super 300klíčů a za logdisky další st.bod.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. PaiMei

    PaiMei User

    Přesně tak, brány jsem dělal kvůli cti, za ty tři dny 30 mega, což stačilo na udržení hvězdy a ještě udělání náskoku :) .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Hop into your fighters and through the ‪#‎GalaxyGate‬, it's time for a Special Reward Weekend from Friday 0:01 LST to Sunday 23:59h!
    Design Packs for P.E.T.s and Drones, ‪#‎Goliath‬ specials - finish one of four selected gates and earn yourself a nice topping to your rewards. Check out the news at www.darkorbit.com for more infos - good luck Pilots!


    To sa objavilo pred pol hod. na darkorbit facebooku.
    Podľa obrázku by sa to malo týkať brán: Delta, Epsilon, Lambda, Kuiper
     
  20. Podla toho čo som čítal ta akcia reálne beží len neviem či aj na cz serveroch :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.