Speciální desingy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem oops.eu, 26/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oops.eu

    oops.eu User

    Vanquisher
    Speciální limitovaná edice – design Goliath jen pro ty nejvěrnější piloty MMO. Design Vanquisher poskytuje 5% bonus k veškerým ziskům vlivu a k tomu navíc 7% bonus k poškození způsobovanému všem nepřátelským pilotům!


    Zdravím, jak to je, když si koupím desing k firmě mmo a pak přejdu ke vru nebo eic, desing mi zůstane a budu ho moct používat? Bude mít pořád ten bonus na DMG?
    Děkuji za odpověď, pokud to někdo ví. :D
     
  2. oops.eu,nebude,pokud jsi mmo a koupíš červenej,pak je vše v pořádku,ale u vru budeš potřebovat zelenej a u eic modrej... Tak je to nastavené,pokud chceš přecházet,kup všechny 3 :D
     
  3. podivej se na moji profilovku ;-))
     
  4. oops.eu

    oops.eu User

    "™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™ a máš ten bonus k DMG? podle mě by tam mohl být... ten vliv to je mi jasný že to platit nebude, ale DMG :)
    Jinak leaderOfcz2 ty jsi to zkoušel? nebo jenom usuzuješ, já jen abych věděl. :) nerejpám ;)
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Podivej se na tema Čo s Vanquisherom ?, kolega Kubino to testoval, a vysledek je takovy ze bonus plati kdyz mas desing stejny jako firmu.
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  6. oops.eu

    oops.eu User

    Teď jste mi totálně zamotali hlavu, každý říkáte něco jiného a pak mi taky nedává logiku, proč jsou k dostání všechny tři, když ty dva ti jsou vlastně k ničemu. :D Já bych tam dal k prodeji jenom desing který je příslušný mé firmě a nebyli by takové problémy... :)

    No nic, budu počítat s tím, že když jsem MMO musím mít svůj desing a když bych přešel ke VRU, tak si musím koupit další desing, protože ten od MMO je mi jen na okrasu. :D No pěkné. Díky moc všem za rady. Marvine, tvůj odkaz mi to trošku urovnal. :)


    Jo a ještě se tam psalo:

    Tak mám další otázku, jestli se to k nim dostalo a případně jestli jsme dostali odpověď, díky moc za reakci...
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    oops.eu

    počítaj s tým, čo som v danej téme napísal, je to testované, overené, správne.

    Ešte niečo k téme?
     
  8. oops.eu

    oops.eu User

    Takže to chápu jako odpověď, že neodpověděli, takže vše zodpovězené, díky.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    oops.eu

    nechápem na čo mali odpovedať keď som to testoval a napísal výsledky. To ti nestačí? Strávil som nad tým čas a je to tak ako som napísal, nechápem, o čo vám niekedy ide.
     
  10. ale podle mě je to menší, jak to říct, blbost, protože když si vezmu samé lf3 do lodi aji do letounů tak dávám s4 se seprákem maximálně 32k.. ale když mám vanquishera tak mi to skočí klidně aji na 33 a 34k bez raket a bez všeho, čistě jenom x4... a to jsem u eic
     
  11. ™◙►Ðμçк_ÐoGeЯs◄◙™za prvé jsi nenapsal,jestli jsi střílel do eic,nebo cizí firmy a jaké a nebo jenom do NPC a doufám také,že jsi udělal minimálně 20 kontrolních výstřelů na každém designu,protože max dmg nedosáhneš vždy jen v řádu pár výstřelů.
     
  12. oops.eu

    oops.eu User

    Přečti si, co jsem citoval v příspěvku 6, psal jsi:

    Tak nevím jestli je to ve FAQ dopsané, ale každopádně každý říká něco jiného a každý říká že to zkoušel, takže podle mě by ta odpověď nebyla na škodu.

    Jinak si samozřejmě cením tvých testů...
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    oops.eu kolega to otestoval, podrobne a stravil nad tym cas, podla podrobnehu testu, vyslo to ze musis vlastnit dizajn svojej firmy.

    cize eic modry
    mmo cerveny
    a vru zeleny
    ak prestupis budes potrebovat druhy dizajn, co natom nechapes??

    niekedy ma udivuje ako dokazete chytat za slovicka, odpoved si normalne dostal.
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  14. Jupiter33

    Jupiter33 User

    oops.eu pokud máš červený design od mmo a chceš třěba do eic tak ti ten design zůstane ale nemůžeš ho používat a musíš si koupit modrý design.
     
  15. oops.eu

    oops.eu User

    jj, to už sem psal tady :)
     
  16. požívat jo můžeš, ale jak píše orome, tak se ti nepřičte bonus, leaderofcz2.. strilel sem asi tak minutu se zakladnim designem do kamose a potom s vanquisherem.. dmg byl větší..
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    oops.eu verím, že už budeš spokojný, je to vo FAQ ;)
    Btw. na čo sa budem BP pýtať na hlúposť, kt. viem overiť? Reálne som mal na mape 5-1 dve admin lode a strieľal minimálne 1 a pol minuty, testy boli opakované a testované na všetkých designoch, t.j. MMO, VRU, EIC, pre kontrolu, zápis som dal len z EIC pre prehľadnosť. Spravil som maximum, že to oceníš nečakám a čomu budeš veriť mi je úprimne ukradnuté. Je síce pravda, že veľa ľudí písalo rozdielne veci ale vieme, že niektorí ľudia len plácajú nezmysli resp. veci typu JPP ale ja ak napíšem, že niečo testujem, reálne na tej mape som a hlavne viem čo robím.
     
    Jupiter33, oops.eu a Sentiero tohle ocenili.
  18. oops.eu

    oops.eu User

    Hele promiň jestli jsem se tě dotknul, nic takového jsem nechtěl. A jak už jsem psal, tak si tvých testů cením, málokdy si někdo udělá čas a otestuje to. Jenom mě mate, že i potom co jsi napsal své výsledky tu ještě další píšou že jim to DMG zvyšuje a tak pak kde je pravda. Řeším to už jen proto, protože bych asi sám chtěl aby fungoval i po přestupu do jiné firmy, takže tomu chci uvěřit, avšak pravda bude na tvé straně.

    Tak se nezlob, ale občas jsou na DO takové záhady, že bych se nedivil, kdyby to jednomu šlo a druhému ne. :) vše vyřešeno, díky za váš čas a námahu.
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Ja sa nehnevám, nemám prečo. Osobne by som sa tiež nedivil ale test bol jednoznačný a prechádzal som aj z firmy do firmy, t.j. všetky možné varianty.

    Považujem teda za zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.