Spectral lancer

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Minnimous-, 29/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte, chcel by som sa opýtať, čo je pravdy na tom, že spectral lancer v stíhačkách nefunguje. Kamarát z klanu mi povedal vraj je v hre bug že dávaju málo DMG tak by som sa chcel spýtať či to tak je.
     
  2. dritek

    dritek User

    Ne není stíhač je stejný jako všechny ostatní typy lodí.
     
  3. Warden

    Warden User

    -Minnimous-: O podobném problému jsem neslyšel a tak jsem provedl pár testů. Použil jsem jeden laser Spektrální kopí III (SL3) v jedné konfiguraci a LF3 ve druhé konfiguraci. Laser byl ve stíhačce, v lodi nebylo nic. Střílel jsem x1 municí na NPC. DMG byl následující:
    • SL3: 295 - 376
    • LF3: 251 - 331
    Řekl bych, že DMG u SL3 byl na NPC ve srovnání s LF3 vyšší, než jsem očekával. Klidně si můžeš vše otestovat sám. Udělej si identické konfigurace s tím, že do jedné dáš LF3 a do druhé SL3 a sám uvidíš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. jaritko

    jaritko User

    dritek stíhačka nie je loď,ale v slovenčine sa tak nazývajú vaše letouny.
    Čo sa tyka toho dmg, skús si ho dať do lode, potom do stíhačky a uvidíš či tam bude rozdiel.
     
  5. Okej ďakujem chlapci :) . Tak ich teda budem využívať na NPC.
     
  6. Warden

    Warden User

    Pro zajímavost. Neupgradovaná LF4 dávala ve stejné konfiguraci 337 - 446. Takže shrnutí:
    • LF3: 251 - 331
    • SL3: 295 - 376
    • LF4: 337 - 446
    Považuji tedy téma za vyřešené.

    LOCK
     
    -Minnimous- a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.