Spectrum vs. Sentinel

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Timanris, 29/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Spectrum nebo Sentinel?

  1. Sentinel

    16.7%
  2. Spectrum

    83.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Timanris

    Timanris User

    Chtěla bych se zeptat, který je podle vás na lovení lepší a proč :) díky
     
  2. raikou243

    raikou243 User

    To se nedá tak jednoznačně říci. Sice Spectrum pokud dobře počítám dělí každé dmg pěti (dostáváš pětinové DMG), funguje i na štít i na životy. Ale zase oslabuje tvoje střely. Sentinel sice nic neoslabuje, ale ta jeho schopnost není takový zázrak. Je to na každym.

    P.S. Osobně bych si vybral jednoznačně Spectrum - dokáže to solidně zachránit, když ti jde o život :), uletíš s ním přes půl mapy a ještě si na tobě soupeř vyplácá dost munice.
     
  3. Osobně spectrum, zatím mi 30 vteřin na rozhodnutí souboje stačilo, ale pokud máš full lf4 a dvojté bostery, tak prý je lepší sentinel. Na cz1 mám oba (sentinel z bedny) a lítám na spectrum. Ovšem je to jen můj názor :D.
     
  4. Já jednoznačně za spectruma protože jak psali moji spoluhráči jeho schopnost dokáže rozhodnout boj, ale velice ti poslouží i v gg i když jen jednou za 15 minut. Můžeš ho použít jako poslední záchranu při točení NPC. Vím že ses ptal na lov ale tohle jsou i další výhody.
     
  5. CrazyLove

    CrazyLove User

    Pokiaľ máš veľké štíty, tak Sentinel. Pokiaľ chodíš na skôr DMG konfiguráciách so slabšími štítmi, tak Spectrum.

    Osobne preferujem Sentinel. (ten aj krajšie vyzerá :D)
     
    |Geeko| tohle ocenil(a).
  6. Spectrum, Spectrum, Spectrum ;) oba mám za uri, Sentinela jem koupil krátce po zavedení designů a mnohokrát jsem litoval, že jsem se rozhodoval i podle toho jak vypadají. Spectrum je nejlepší design, když jsi lovec a vyskočíš z masku a soupeře sejmeš velkým DMG, tak je jedno jaký máš design, ale když se přeceníš, nebo narazíš na skupinku, tak ti Sentinel moc nepomůže, aby měl Sentinel smysl, tak musíš aktivovat schopnost hned na začátku boje, kdy máš ještě nějaké štíty, navíc když má soupeř motýla, tak to že ti ubývá štít pomaleji není až zase taková výhoda. Nebo když sedí ve venomu, to ti pak ten štít moc nepomůže. Spectrum se dá použít i ke konci boje, kdy už jste oba na umření a může to být ta rozdílová výhoda, nebo prostě na útěk. Kolikrát mě zachránil už ani nespočítám, hlavně při setkáních s hráči z top 100 to je v jiném designu většinou krátký proces (se mnou).
     
  7. Crystal

    Crystal User

    hmm tak na lov sa nehodi ani jeden z nich :)

    spectrum a sentinel su dobre na 1 vs 1. teda ak mas silnu vybavu...

    sentinel pri vysokom stite s double boostrami urcite lepsi...oboje su caste volby hracov do jackpotu samozrejme :)

    ale ze by snimi niakto lovim hmm...to skor nie...na lov su dobre dizajny z boja o vplyv ktore davaju 7% dmg +..alebo klasika enforcer,venom ci diminisher....

    tieto 2 su skor na obranu a duelovanie, na lov sa nehodia, tam treba byt rychly a mat vysoku dmg
     
  8. Timanris

    Timanris User

    Super, díky lidi už mám jasno :D
     
  9. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.