Spojení se serverem.....

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •BΞЯΛЯ1•, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj mám problém...
    Již po nělikátém opětovném připojování... Vždy mi to zamrzne na připojování k serveru... Dále se nedostanu...
    [​IMG]


    Zkoušel jsem i test rychlosti internetu[​IMG]


    I ping test, ale u toho mi to bohužel nešlo... Brána firewall Mi to neumožňuje... Zas tak moc s PC neumím :D A nevím co a jak mám udělat... Za každou radu budu rád :)
    [​IMG]
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

  3. Jsem na síťáku, ale zkusím to pročistit :) A zkusím jiný prohlížeč
    -----------------
    Nepomohlo.. Stále mi nejde se připojit.. Může to být i tím, že nemám to IPv6 připojení?
    .[​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/4/16
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  5. C:\Users\Acer>tracert gb1.darkorbit.bigpoint.com
    Tracing route to gb1.darkorbit.bigpoint.com [178.132.240.126]
    over a maximum of 30 hops:
    1 <1 ms <1 ms <1 ms linux.soje.cz [192.168.3.1]
    2 * * * Request timed out.
    3 * * * Request timed out.
    4 * * * Request timed out.
    5 * * * Request timed out.
    6 * * * Request timed out.
    7 * * * Request timed out.
    8 * * * Request timed out.
    9 * * * Request timed out.
    10 * * * Request timed out.
    11 * * * Request timed out.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    •BΞЯΛЯ1• zkontroluj si ten firewall. Očividně ti to něco v pc blokuje.
     
  7. Jenom :D Co přesně v tom firewallu mam hledat? :D
    ----------------
    Poradí mi někdo? :D
     
    Naposledy upraveno: 2/4/16
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    •BΞЯΛЯ1• Ved si otvor firewall a mas tam sekciu kde sa povoluju a zakazuju funkcie, aplikacie. Prebehni zoznam a pozri ci tam nemas nieco co by nemalo byt zablokovane.

    + Skus vyskusat inu siet ak je to mozne.
     
  9. TRIXT

    TRIXT User

    •BΞЯΛЯ1•: Pokud se nedostaneš na mapu nikdy, pak je pravděpodobně problém v blokování portů. DO používá pro komunikaci speciální porty. Pokud jsou tyto porty zablokovány, na herní mapu se nedostaneš. Tento problém mám třeba v práci, kde z bezpečnostních důvodů jsou blokovány veškeré neznámé porty. Buď je blokuje tvůj firewal, ale je též možné, že ti je zablokoval tvůj poskytovatel připojení. Nebyl by jsi první, komu se to stalo. Pokud se ti zdá, že u tebe je vše v pořádku, zkus se obrátit na svého poskytovatele připojení.
     
    •BΞЯΛЯ1• tohle ocenil(a).
  10. Myslím, že to bude tímhle :) :D
    Bydlím v místech, kde je školní internet (internát s možností klasického ubytování)
    Zkusím se poptat správce :) Takže díky :)
    Vyřešeno... LOCK PLS
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    •BΞЯΛЯ1• Preto som ti pisal aby si skusil alternativne pripojenie, pretoze by som to typoval na wifi, konkretne skolske siete casto blokoju DO.

    Osobne by som to nechal este otvorene. Mohol by si neskor napisat ci si problem vyriesil, nie? :)
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    •BΞЯΛЯ1• zkus se poptat a požádat zda by ti odblokoval porty potřebné pro DO. Měly by to být tyto: 8080, 5555, 22222, 5001, 8084, 6667, 8000, 3389, 5631.
     
  13. jak wifi furt se vymlouvate na hrace ale ze bp ma problem to ne to sou jen vymluvy
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    goldtime82[PMT] očividně jsi expert který tomuto problému dokonale rozumí. Takže teď od tebe čekám že nám tu všem a hlavně autorovi podle informací které tu dal vysvětlíš přesně kde je problém. Pokud ne, raději už sem vůbec nepiš, na výkřiky do tmy není nikdo zvědavý.
     
    •BΞЯΛЯ1• tohle ocenil(a).
  15. Není nějaká možnost jak to obejít? Jinak ve čtvrtek mi zde budou dělat nový internet a právě Ty porty sem si měl zjistit :) Takže za to děkuju =Marvin=
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.